„Baltų literatūros savaitės“ dovanos

2022-2023 m. m.

Rugsėjo mėnesį kartu su Vytauto Didžiojo universiteto Letonikos centru šeštą kartą pakvietėme Lietuvos ir Latvijos mokyklas dalyvauti tarptautiniame mokyklų bibliotekų projekte „Baltų literatūros savaitė / Baltu literatūras nedēļa“, kuriuo siekiama populiarinti skaitymą, giminiškų tautų literatūrą, kultūrą, tarpkultūrinius ryšius, bendradarbiavimą bei gerinti mokinių skaitymo gebėjimus.

Rudenį džiaugėmės gausiai į projektą susibūrusiomis mokyklų bendruomenėmis (53 mokyklos), jų kūrybiškomis veiklomis, naujomis patirtimis.

Gerų emocijų nestokojame ir šiuo metu: dalyvius pasiekė padėkos ir rėmėjų bei partnerių dovanos! Nuoširdžiai dėkojame visiems, padedantiems vykdyti projekto veiklas.

Projekto partneriai: Latvijos Respublikos ambasada Lietuvoje, Lietuvos Respublikos ambasada Latvijoje, Jonavos rajono savivaldybė , Šiaulių turizmo informacijos centras, Baltų kelias

Projekto rėmėjai: Kavos Draugas, RTTAX, Save24, Glasses on, Sapiegos klinika

Projekto organizatoriai: Jonavos rajono Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras, Vytauto Didžiojo universitetas

Bibliotekininkė Edita Gerulaitienė