Vizitinė kortelė

Mokyklos pavadinimas Jonavos r. Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras
Adresas Mokyklos g. 1, Žeimių mstl., LT-55386, Žeimių sen., Jonavos r.
Telefonas (8 349) 45248
El. paštas zeimiai.mokykla@gmail.com
Mokyklos pagrindinė paskirtis – pagrindinės mokyklos tipo mokykla-daugiafunkcis centras. Kitos paskirtys – ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas, kultūros ir sporto veikla.

Mokomoji kalba lietuvių
Įsteigimo data 1595 m. kovo 14 d.

Nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. veikia Barupės skyrius
Adresas Sodų g. 1A, Kuigalių k., LT- 55366 Jonavos r.

Telefonas (8 349) 42317

Barupės skyriuje vykdoma ikimokyklinio ugdymo programa, kita neformaliojo švietimo, kultūros ir sporto veikla

ŽEIMIŲ MOKYKLOS-DAUGIAFUNKCIO CENTRO VEIKLOS STRATEGIJA

2022–2024 METAMS

Filosofija

Mokyklos veikla grindžiama pamatinėmis humanistinėmis vertybėmis, bendra su vietos bendruomene ateities vizija, bendradarbiavimu ir partnerystės stiprinimu su socialiniais partneriais.

Vizija

Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras – svarbiausia, nuolat besimokanti, vietos bendruomenės organizacija, teikianti ugdymo, švietimo, kultūros ir sporto organizavimo paslaugas įvairaus amžiaus asmenims, puoselėjanti tradicijas ir pilietiškumą.

Misija

Užtikrinti kokybišką ikimokyklinį, priešmokyklinį, pradinį ir pagrindinį ugdymą, neformalųjį švietimą, tenkinti vietos bendruomenės įvairių interesų ir amžiaus grupių edukacinius, kultūros ir sporto, laisvalaikio užimtumo bei saviraiškos poreikius.

Vertybės

Pagarbūs santykiai, tolerancija, pagalba kiekvienam besimokančiajam, iniciatyvumas ir kūrybiškumas, atsakomybė ir pilietiškumas, bendradarbiavimas.

Strateginis prioritetas

Geros mokyklos požymių raiškos stiprinimas.

Strateginis tikslas – stiprinti įtraukųjį, inovatyvųjį ugdymą, emociškai saugų mikroklimatą.

Uždaviniai

1. Stiprinti bendruomenės psichinę sveikatą, ugdant socialinę, emocinę ir sveikos gyvensenos kompetenciją.
  2. Tobulinti įtraukųjį ugdymą, skatinant bendruomenės narių lyderystę.
  3. Skatinti kolegialumą ir inovacijas, kuriant palankią Mokyklos aplinką kiekvienam besimokančiajam.

Laukiami rezultatai:

Ugdant socialinę, emocinę ir sveikos gyvensenos kompetenciją, pagerėja bendruomenės narių psichinė ir fizinė sveikata, emociškai saugus mikroklimatas.

Stiprinant bendruomenės narių lyderystę tobulinamas įtraukusis ugdymas, pasirengiama tenkinti kiekvieno mokinio poreikius, teikiama veiksminga ir savalaikė pagalba mokiniams, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių, mokymosi sunkumų, sugrįžusiems po ligos, patyrusiems mokymosi praradimų.

Stiprinant inovatyvųjį ugdymą skatinamas kolegialus mokymasis, pasirengimas pokyčiams organizuojant ugdymą – atnaujintų Bendrųjų programų diegimas, stiprinamas dėmesys kompetencijų ugdymui per dalyką.

2023 METŲ TIKSLAI IR UŽDAVINIAI

TIKSLAS. Skatinti kolegialumą ir inovacijas, kuriant palankią mokyklos aplinką kiekvienam besimokančiajam

1 uždavinys. Plėtojant veiksmingą mokytojų kolegialumą ir inovacijas, siekti kiekvieno mokinio individualios pažangos.

2 uždavinys. Kurti palankią mokyklos aplinką kiekvienam besimokančiajam, skatinant mokyklos bendruomenės bendravimą ir bendradarbiavimą.