Integruoto ugdymo diena Vilniuje

2023-2024 m. m.

Spalio 26 d. 5-8 klasių mokiniai dalyvavo kalbų ir socialinių mokslų integruoto ugdymo dienoje Vilniuje. Mokiniams vyko integruotos lietuvių kalbos ir literatūros, anglų kalbos, istorijos, geografijos, gyvenimo įgūdžių pamokos.

Istorijos mokytoja V. Zujevaitė priminė Vilniaus miesto įkūrimo istoriją, nes miestas mini 700-ąsias metines. Mokiniai nustebo, kad mūsų Žeimiai – tik 40 metų jaunesni. Geografijos mokytoja pristatė dabartinį Vilnių (plotas, gyventojų skaičius, pramonė, švietimas, kultūra ir t.t.).

Pirmiausiai atvykome į Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centrą, kuriame mokiniams vyko 2 edukacijos: „Atrask Tuskulėnų dvaro lobį“ ir „Sovietinis inkubatorius“. Atlikę visas užduotis pėsčiomis keliavome iki Nacionalinio saugomų teritorijų lankytojų centro, kuriame vyko edukacija „Atrask ir pažink Lietuvos saugomas teritorijas”. Mokiniai susipažino su Lietuvos saugomomis teritorijomis, tarptautinės svarbos saugomomis teritorijomis Lietuvoje. Vėliau kiekviena klasė „kūrė reljefo formas, ugnikalnius, vandens telkinius“.

Edukacijų metu mokiniai plėtojo  pažinimo, kultūrinę, pilietiškumo bei komunikavimo kompetencijas, atliko mokytojų skirtas užduotis. Nuotraukos

Mokytoja Danguolė Svirskienė

Kategorijos: 2023-2024.