„Rasito rasyte…“

Birželio 17 dieną Šveicarijos kaime (Jonavos r.) vyko respublikinė Rasų šventė „Rasito rasyte…“, kurioje dalyvavo ir Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro šokėjos.

Šventėje šokome, stebėjome kolektyvų pasirodymus, rinkome žolynus, pynėme vainikus. Gražiausią ir originaliausią vainiką supynė mūsų šokėja Kamilė Trukšaninaitė.

Degant laužams ir stebulėms merginos nešė vainikus plukdyti į vandenį. Anksčiau buvo tikėta, jog trumpiausią metų naktį vanduo pasižymi ypač stipriomis magiškomis galiomis, o vainikėlių plukdymas parodo ateitį: jei vainikėlis plaukia, mergina ištekės, o jei stovi vietoje, iki kitų metų vyro susirasti nepavyks.

Smagiai pasišokę dainuojant Audriui Janoniui, grįžome į namus kupini gerų įspūdžių. Nuotraukos Editos Šnelienės

Mokytoja Asta Grigaliūnienė

Vytauto Kernagio jubiliejaus minėjimas

Birželio 10 d. Žeimių dvaro sodyboje nuo 18 val. vyko Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro ir asociacijos „Aikas Žado“ bendromis pastangomis organizuotas aktoriaus, muzikos atlikėjo ir kūrėjo Vytauto Kernagio 65-tųjų gimimo metinių minėjimo vakaras.

Smarki liūtis sujaukė renginio sumanytojų planus ir planuotą pikniką po atviru dangumi pakeitė jaukus pasisėdėjimas prie arbatos puodelio dvaro patalpose. Renginio metu vyko 1986 metais sukurto muzikinio filmo „Kažkas atsitiko“ peržiūra, kuriame nufilmuoti trijų tuo metu populiarių lietuvių grupių vaizdo klipai: Vytauto Kernagio su „Artele“, „Fojė“ ir „Anties“.

Skambant Vytauto Kernagio muzikai renginio dalyviai šnekučiavosi, vaišinosi savo pačių atsineštais skanėstais ir tokiu būdu minėjo maestro. Nuotraukos

Renginių organizatorė Ingrida Stundžė

„Bendraminčiai 2016“

Birželio 6 – 10 dienomis Žeimių mokykloje – daugiafunkciame centre buvo vykdomas vaikų socializacijos projektas – 5 dienų vaikų vasaros stovykla 4 – 6 klasių mokiniams.

Pagrindinis projekto tikslas – organizuoti kūrybingą ir prasmingą poilsį, mokyti vaikus užmegzti draugiškus santykius, ugdyti fizinį aktyvumą, judesių kultūrą, muzikalumą, meilę gamtai ir grožiui.

Vaikai susirinko į stovyklą „Bendraminčiai“, kur kiekvieną dieną jų laukė pilna įdomių užsiėmimų programa, šilti nemokami pusryčiai ir pietūs.

Skaityti toliau

Kategorijos: 2015-2016 | Komentarai negalimi

Išvyka į festivalį „Atostogų pieva“

Birželio 4 dieną Žeimių mokyklos šokėjos vyko į Jonavos Joninių slėnyje vykusį vaikų ir jaunimo festivalį „Atostogų pieva“.

Į festivalį galėjo atvykti tie kolektyvai, kurie dalyvavo ir geriausiai pasirodė vaikų ir jaunimo šiuolaikinio šokio bei populiariosios muzikos šventėje – konkurse „Pabūkim ir padūkim“. Mūsų mokyklos šokėjos buvo atrinktos dalyvauti šiame renginyje.

Merginos plastiškai atliko „Valsą“ pagal E. Dogos muziką. Stebėjome kitų kolektyvų pasirodymus. Didelį įspūdį paliko Baltarusijos folklorinio ansamblio atliekamos dainos. Džiaugiamės, kad dalyvavome renginyje ir patyrėme daug gražių akimirkų. Nuotraukos

Mokytoja Asta Grigaliūnienė

Dešimtokai pakėlė bures…

Birželio 3 dieną mažieji abiturientai ir jų klasės vadovė Inga Dūdienė pakvietė mokyklos bendruomenę į mokslo metų užbaigimo ir paskutinio skambučio šventę – kelionę tariamu kruiziniu laivu. Laivo įgula, dešimtokai, pasveikino atvykusius, gražiausius žodžius ir dainas skyrė mokytojams, brangiausioms mamoms, draugams, o mokyklai padovanojo ir pasodino medelį.

Ne visada įgula žino, kas keliaus jų laivu, bet šį kartą keleiviai buvo patys smagiausi ir linksmiausi, nes įgulai buvo paruošta daug staigmenų.

Skaityti toliau

Kategorijos: 2015-2016 | Komentarai negalimi

Atvirų durų diena tėvelių darbovietėje

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras birželio 3 d. inicijavo Visuotinę atvirų durų dieną tėvų darbovietėse.

6 klasės mokiniai tą dieną lankėsi Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro darželio ikimokyklinėje grupėje. Joje dirba šeštokės Kamilės Trukšaninaitės mama. Mokiniai susipažino su auklėtojos padėjėjos darbu, žaidė su  su grupės vaikais.

Šeštokai džiaugėsi daugiau sužinoję apie profesiją, linksmai praleidę laiką ir atradę naujų draugų. Nuotraukos

6 klasės vadovė Asta Grigaliūnienė