Remiantis Jonavos rajono savivaldybės tarybos 2014 m. balandžio 24 d. sprendimu Nr. 1 TS-0132, pertvarkoma Žeimių pagrindinės mokyklos vidaus struktūra, keičiant jos tipą iš pagrindinės mokyklos į mokyklą – daugiafunkcį centrą. Nuo 2014 m. rugpjūčio 25 d. mokyklos pavadinimas keičiamas į Jonavos r. Žeimių mokykla – daugiafunkcis centras.

Gerosios patirties sklaida

Birželio 13 dieną mokykloje vyko metodinės tarybos organizuota mini konferencija „Integruotos pamokos mokykloje. Gerosios patirties sklaida“.

Mokytojai noriai dalinosi įgyta patirtimi su kolegomis. Buvo kalbama apie integravimo būdus pamokose, pristatoma gausi vaizdinė medžiaga.

Mokytoja Rūta Juškienė

Kategorijos: 2013-2014 m. m. | Komentarai negalimi

Mokslo metų užbaigimo ir Paskutinio skambučio šventė

Birželio 6 d. – paskutinė mokslo metų diena. Ta proga dešimtokai surengė koncertą, kuriame atsisveikino su mokykla, o jaunesnieji jų draugai šokiais, dainomis sveikino prasidedančią vasarą, džiaugėsi atostogomis.

Direktorė Dijana Vazgienė padėkomis apdovanojo mokinius, pasiekusius geriausių mokymosi rezultatų, puikiai lankančius mokyklą, konkursų dalyvius, prizininkus.

Šeštokų išvyka į Kauną

Birželio 4 d. mes kartu su klasės vadove E. Vojevuckaite vykome į pažintinę išvyką į Kauną. Išvyką pradėjome IX forto muziejuje. Visiems labai patiko forto požemiai.

Paskui vykome į Lietuvos zoologijos sodą ir dalyvavome pažintinėje ekskursijoje, kurią išradingai organizavo zoologijos sodo edukologė V. Lazarevičienė.

Lankėmės pramogų ir  paslaugų centre Akropolyje. Keli klasės draugai žiūrėjo animacinį filmą „Rio 2“, kiti lankėsi ledo arenoje, pasivaikščiojo po Akropolį. Išvyka visiems labai patiko.

6 klasės mokinė Brigita Macuganovaitė

Draugystės fiesta

Birželio 2 d. mokykloje vyko socialinės programos „V.E.R.T.A.“, vykdomos 2013-2014 m. m., renginys „Draugystės fiesta“.

Renginyje dalyvavo 6-10 klasių mokiniai. Jie buvo įtraukti į įvairias veiklas: klausėsi psichologės asistentės Vilmos Vorošilaitės ir socialinės pedagogės Lauros Baltrimavičienės pranešimo  apie smurto priežastis bei pasekmes, pagalbos galimybes.

Sveika, vasara!

Gegužės 30 d. mokykloje vyko mokslo metų užbaigimo šventė „Sveika, vasara!”. Joje dalyvavo PUG ugdytiniai, 1-5 klasių mokiniai, mokyklos direktorė Dijana Vazgienė, direktorės pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė, mokyklos bibliotekininkė Edita Gerulaitienė, pradinio ugdymo mokytojos, šokio mokytoja, tėveliai.

Septintokų ekskursija po Naisius

Gegužės 29 dieną mes, septintokai, vykome į ekskursiją po Naisius ir Kryžių kalną.

Ekskursija Naisiuose patiko visiems. Geros nuotaikos mums nesugadino net šiek tiek subjuręs oras. 18 mokinių grupė pasidalijo pusiau – 9 į dažasvydį, 9 – į pažintinį pasivaikščiojimą po Naisius.

Dažasvydyje dalyvavę mokiniai nenusivylė žaidimu. Pasak jų, žaidime netrūko veiksmo, komandinio darbo, juoko bei geros nuotaikos. Kiekvienas dalyvis sutiktų šią pramogą pakartoti.

Viešnagė Trakuose

Mokykloje kasmet vykdomas projektas „Pažinkime gimtąjį kraštą“.

Gegužės 28 d. pirmos, antros ir trečios klasių mokiniai vyko į Trakus. Mokiniai kartu su mokytojais ir tėveliais aplankė salos pilį. Muziejaus gidas žaismingai pristatė šios pilies svarbiausius istorijos etapus. Mokiniams buvo įdomu stabtelti prie kiekvienos ekspozicijos. Labiausiai sudomino senovinių monetų kolekcija. Dažnas norėjo specialiu aparatu iškalti monetą su senovine Lietuvos atributika.

Priešmokyklinukų kelionė į Kauną

Gegužės  26 d. priešmokyklinės grupės ugdytiniai  vyko  mokykliniu geltonuoju autobusu į pažintinę kelionę po Kauną.

Šokolado restoranas „CH Chocolaterie“ pakvietė į saldumynais kvepiančią, tikrą šokolado kelionę, kurioje mažieji išgirdo įdomiausių šokolado istorijų, išragavo visų rūšių šokolado ir, svarbiausia, išmoko  patys pasigaminti tikrų tikriausių saldainių.