Kviečiame dalyvauti apklausoje

Liepos pradžioje švęsime Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną ir tradiciškai rinksimės į miestelio šventę.

Kviečiame dalyvauti trumpoje apklausoje ir pasisakyti, kokį muzikinį kolektyvą pageidautumėte matyti miestelio šventėje.

Jūsų atsakymų laukiame iki kovo 14 d. Apklausa

Užgavėnių šventė „Meškučių“ ir „Boružėlių“ grupių vaikučiams

„Meškučių“ ir „Boružėlių“ grupių ugdytiniai su nekantrumu laukia pavasario, todėl vasario 9 d. trankiu šventimu gąsdino žiemą ir vijo ją iš kiemo.

Vaikučiai, persirengę čigonais, žydais, velniais, raganaitėmis, meškomis, triukšmavo, kad juokas žiemą numarintų, pavasarį pažadintų, žemę prikeltų naujam gyvenimui.

Užgavėnės Žeimiuose

Vasario 9 d. Žeimių miestelyje buvo švenčiamos Užgavėnės, kurias organizavo Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras, padedamas būrio talkininkų: Žeimių seniūnijos, Visuomeninės organizacijos „Žeimių bendruomenė“ bei socialinių paslaugų dienos centro darbuotojų.

Nuo 15 val. po miestelį šūkaudami ir dainas dainuodami vaikščiojo Užgavėnių persirengėliai, kviesdami žeimiečius susirinkti į miestelio aikštę kartu atšvęsti žiemos palydas.

M.A.M.A 2015

Sausio 29 dieną 34 mokinių grupė ir 6 mokytojai dalyvavo muzikinių M.A.M.A 2015 apdovanojimų koncerte.

Mokiniai renginio metu susipažino su šiuolaikinės muzikos žanrais ir įvairove. Likome visi sužavėti muzikos, šviesos ir lazerių šou.

Mokytoja Rūta Juškienė

Kategorijos: 2015-2016 | Komentarai negalimi

Rajoninis meninio skaitymo konkurso turas

Sausio 28 dieną Jonavos Senamiesčio gimnazijoje vyko Jonavos rajono 5-8 klasių mokinių meninio skaitymo konkurso II turas, kuriame dalyvavo trys mūsų mokyklos mokiniai: Karolis Rokas (5 kl.), Ugnė Šneliūtė (7 kl.), Samanta Šneliūtė (8 kl.).

Džiugu, kad šio konkurso nugalėtoju tapo Karolis Rokas. Sveikiname Karolį ir linkime sėkmės vasario 13 dieną Šakiuose vyksiančiame respublikiniame konkurso ture. Nuotr. Rūtos Juškienės

Mokytoja Rūta Juškienė

Kategorijos: 2015-2016 | Komentarai negalimi

Klasės valandėlė mokyklos istorijos muziejuje

Sausio 27 d. mes, aštuntos klasės mokiniai, lydimi klasės vadovės  Elenos Vojevuckaitės, lankėmės mokyklos muziejuje. Čia dalyvavome edukacinėje valandėlėje „Žeimių mokyklos istorijos puslapiai“, kurią vedė istorijos mokytoja Valentina Zujevaitė.

Valandėlėje prisiminėme mokyklos istoriją, pabandėme ją sudėlioti į puslapius ir nusprendėme, kad reikėtų net 420 puslapių. Išklausę pasakojimo apie mokyklą, apžvelgę muziejaus eksponatus, lengvai išsprendėme kryžiažodį. Edukacinė valandėlė visiems labai patiko. Nuotr. Brigitos Macuganovaitės

8 klasės mokinė Brigita Macuganovaitė

Kategorijos: 2015-2016 | Komentarai negalimi

Žiemiška vakaronė „Naujiesiems atėjus“

Sausio 22 d. Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro kultūrinės veiklos darbuotojos, norėdamos prasmingai paminėti prasidėjusius naujuosius metus, pasidžiaugti buvimu drauge, suorganizavo žiemišką vakaronę, skirtą visiems miestelio bendruomenės nariams – ir dideliems, ir mažiems.

Susirinkusius linksmino Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro mokiniai ir meno kolektyvai. Skambias dainas žiūrovams dovanojo vaikų popchoras „Muzikos vaikai“, gitarisčių trio, moterų ansamblis.