Diagnostiniai ir standartizuoti testai

Nuo balandžio 18 d. mokykloje organizuojamas diagnostinių ir standartizuotų testų vykdymas, vadovaujantis „Diagnostinių ir standartizuotų testų organizavimo ir vykdymo Jonavos rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklose 2016 metų tvarkos aprašu“, patvirtintu Jonavos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2016 m. kovo 31 d. įsakymu Nr. 13B-468.

Testavimo tikslas – skatinti mokyklų pažangą ir veiklos pokyčius.

Testų vykdymo grafikas

Motinos dienai skirti renginiai

Balandžio 29 dieną Žeimių mokykloje – daugiafunkciame centre, kaip ir kasmet, vyko tradicinis koncertas, skirtas Motinos dienai.

Į mokyklos salę rinkosi mamos, tėčiai, močiutės ir kiti žiūrovai.

Šventiniame koncerte eilėraščius deklamavo ir gražiausias dainas apie mamos meilę atliko ikimokyklinio ir jungtinės priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai, „Dainorėlių“ ir šeštos, septintos, dešimtos klasės merginų bei moterų ansambliai, solistė Austėja Dobilaitė, kultūros darbuotojos.

Kategorijos: 2015-2016 | Komentarai negalimi

„Po pasakų pasaulio labirintus…“

Nacionalinės bibliotekų savaitės metu, balandžio 27 d., mokykloje vyko žaisminga skaitytojų kartų dvikova „Po pasakų pasaulio labirintus…“

Dvikovoje rungėsi 2 komandos: mokinių, kurią subūrė mokinių tarybos pirmininkė Ugnė Šneliūtė, ir iššūkį priėmusių mamų, kurias sukvietė Ugnės mama Edita Šnelienė.

Mokiniams atstovavo penktokė Aurėja Lėgėtavičiūtė, dešimtokė Greta Barišauskaitė bei septintokai Ugnė Šneliūtė, Gerda Martinionytė, Laurynas Rokas. Burtų keliu gavę mėlyną spalvą jie pasivadino „Smurfais“.

„Kas skanu ir sveika“

Balandžio 27 d.  Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro aktų salėje vyko projekto „Kas skanu ir sveika“ pristatymas. Į šventę atskubėjo „Meškučių“ ir „Boružėlių“ grupių vaikučiai, jų tėveliai, seneliai.

„Boružėlių“ grupės vaikai vaidino improvizuotą pasaką „Pagrandukas“, „Meškučių“ grupės vaikučiai atliko  nuotaikingas ir linksmas daineles apie pupą, raudonskruostį pomidorą,  šimtalapį kopūstą, zuikį ir jo išdaigas. Mįsles bandė minti ir tėveliai, ir seneliai, sesės, broliai, bet sumaniausi buvo „Boružėlių“ grupės vaikai. Jie už įmintas mįsles daugiausiai laimėjo skaniausių obuoliukų.

Kategorijos: 2015-2016 | Komentarai negalimi

„Shakespeare Lives in Libraries“

Nacionalinės bibliotekų savaitės proga balandžio 25 d. anglų kalbos pamoka dešimtos klasės mokiniams vyko bibliotekoje.

Pamoka buvo skirta Viljamo Šekspyro, kurio 452-ąsias gimimo ir 400-ąsias mirties metines pasaulis minėjo balandžio 23 d., kūrybai. Bibliotekininkė Edita Gerulaitienė pristatė spalvingą  V.  Šekspyro biografiją ir kūrybą lietuviškai, anglų kalbos mokytoja Inga Dūdienė – anglų kalba.

Mokiniai pasitikrino savo žinias atlikdami įvairias užduotis, stebėjo Viljamo Šekspyro kūrinių ekranizacijų ištraukas anglų kalba, rengėsi rašyti filmo recenziją.

Nemirtingus dramaturgo kūrinius prisiminė ir kitų klasių mokiniai, penktokai bei šeštokai savo įspūdžius įamžino spalvinguose piešiniuose.

Šiomis veiklomis taip pat prisidėjome prie britų tarybos iniciatyvos „Shakespeare Lives in Libraries“ (Šekspyras gyvas bibliotekose).  Nuotraukos Ingos Dūdienės

Mokytoja Inga Dūdienė

„Augu Lietuvoj laimingas“

Trečiokai Ugnius Trukšaninas ir Modestas Jasilionis dalyvavo jau antrus metus Vaikų ir jaunimo visapusiško lavinimo centro organizuojamame eilėraščių ir rašinių konkurse.

Šiais metais konkurso rengėjai siūlė rašyti tema „Augu Lietuvoj laimingas/Augu Jonavoj laimingas“. Padėkos raštus vaikams ir gėles mokytojai įteikė rajono meras Mindaugas Sinkevičius, bendrovės „Achema“ personalo ir bendrųjų reikalų direktorius Gitenis Subačius, kiti konkurso rėmėjai.

Mokinių kūrybiniai darbeliai „sugulė“ į specialiai išleistą leidinį, kurį dovanų taip pat gavo kiekvienas dalyvis.

Mokytoja Sigita Juknienė