Kūrybinių dirbtuvių paroda

Rugsėjo 7, 12 ir 13 dienomis Žeimių dvaro sodyboje, gyvame muziejuje „Aikas Žado“, vyko šiuolaikinės skulptūros dirbtuvės, kuriose aktyviai dalyvavo Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro mokiniai. Renginį vedė Rezidentūros JO-JO programoje dalyvaujanti Corinna Helenelund iš Suomijos ir Sandra Blichert Christensen iš Danijos.

Pagrindinis dirbtuvių tikslas – lavinti mokinių vaizduotę, apsvarstant skulptūros, instaliacijos, architektūros, dizaino idėjas. Kūrybinių dirbtuvių metu mokiniai bandė pakeisti aplinkoje randamų daiktų idėją juos įpakuodami, uždengdami, aprišdami ar kitaip pakeisdami objekto esmę, mokėsi pastebėti formas ir tekstūras, jų panašumus ir skirtumus. Nuotraukos

Kūrybinių dirbtuvių parodos atidarymas vyks rugsėjo 20 d. (šeštadienį) 13.00 val. Žeimių dvaro sodyboje. Visus maloniai kviečiame dalyvauti.

Mokytoja Aušra Vismantaitė

Kategorijos: 2014-2015 m. m. | Komentarai negalimi

Rugsėjis pakvietė mokyklon

Nuotraukos

Kategorijos: 2014-2015 m. m. | Komentarai negalimi

Mokyklos suole po 50 metų

Birželio 28 dieną Žeimių pagrindinėje mokykloje vyko IX laidos abiturienčių, baigusių Žeimių vidurinę mokyklą prieš 50 metų, susitikimas.

Vyko netradicinė pamoka „Ataskaita už 50 metų“. Iš buvusios abiturientės, matematikos mokytojos ekspertės Nijolės Stasiukonytės lūpų nuskambėję posmai apie gyvenimo prasmę privertė susimąstyti apie nueitą kelią.

Susitikome po 20 metų

Birželio 28 dieną mokykloje vyko XXXIX laidos abiturientų susitikimas.

Buvę mokyklos abiturientai pasveikino savo auklėtoją Vincę Pranienę, padėkojo už metus, praleistus kartu. Susėdę į mokyklinius suolus, susitikimo dalyviai stebėjo apie mokyklą ir savo laidą sukurtą kino filmą, dalinosi įspūdžiais, prisiminė linksmus mokyklos laikus, gėrėjosi vis gražėjančia mokykla. Nuotraukos

XXXIX laidos abiturientė Rūta Pranytė – Juškienė

Gerosios patirties sklaida

Birželio 13 dieną mokykloje vyko metodinės tarybos organizuota mini konferencija „Integruotos pamokos mokykloje. Gerosios patirties sklaida“.

Mokytojai noriai dalinosi įgyta patirtimi su kolegomis. Buvo kalbama apie integravimo būdus pamokose, pristatoma gausi vaizdinė medžiaga.

Mokytoja Rūta Juškienė

Kategorijos: 2013-2014 m. m. | Komentarai negalimi

Mokslo metų užbaigimo ir Paskutinio skambučio šventė

Birželio 6 d. – paskutinė mokslo metų diena. Ta proga dešimtokai surengė koncertą, kuriame atsisveikino su mokykla, o jaunesnieji jų draugai šokiais, dainomis sveikino prasidedančią vasarą, džiaugėsi atostogomis.

Direktorė Dijana Vazgienė padėkomis apdovanojo mokinius, pasiekusius geriausių mokymosi rezultatų, puikiai lankančius mokyklą, konkursų dalyvius, prizininkus.

Šeštokų išvyka į Kauną

Birželio 4 d. mes kartu su klasės vadove E. Vojevuckaite vykome į pažintinę išvyką į Kauną. Išvyką pradėjome IX forto muziejuje. Visiems labai patiko forto požemiai.

Paskui vykome į Lietuvos zoologijos sodą ir dalyvavome pažintinėje ekskursijoje, kurią išradingai organizavo zoologijos sodo edukologė V. Lazarevičienė.

Lankėmės pramogų ir  paslaugų centre Akropolyje. Keli klasės draugai žiūrėjo animacinį filmą „Rio 2“, kiti lankėsi ledo arenoje, pasivaikščiojo po Akropolį. Išvyka visiems labai patiko.

6 klasės mokinė Brigita Macuganovaitė

Draugystės fiesta

Birželio 2 d. mokykloje vyko socialinės programos „V.E.R.T.A.“, vykdomos 2013-2014 m. m., renginys „Draugystės fiesta“.

Renginyje dalyvavo 6-10 klasių mokiniai. Jie buvo įtraukti į įvairias veiklas: klausėsi psichologės asistentės Vilmos Vorošilaitės ir socialinės pedagogės Lauros Baltrimavičienės pranešimo  apie smurto priežastis bei pasekmes, pagalbos galimybes.

Sveika, vasara!

Gegužės 30 d. mokykloje vyko mokslo metų užbaigimo šventė „Sveika, vasara!”. Joje dalyvavo PUG ugdytiniai, 1-5 klasių mokiniai, mokyklos direktorė Dijana Vazgienė, direktorės pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė, mokyklos bibliotekininkė Edita Gerulaitienė, pradinio ugdymo mokytojos, šokio mokytoja, tėveliai.