„Ir mes – aukštaičiai!“

Sausio 19 d. Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro vaikų kolektyvas „Muzikos vaikai“ svečiavosi Jonavos kultūros centre vykusioje edukacinėje vakaronėje „Ir mes – aukštaičiai!“, skirtoje etnografinių regionų metų atidarymui.

Vakaronėje dalyvavo Jonavos kultūros centro meno kolektyvai „Laduta“, „Ramtatukai“, „Siaudelė“, buvo pristatyta Aukštaitijos vėliava ir herbas, liaudies muzikos instrumentai.

Po meno kolektyvų pasirodymo vaikai kartu su kitais žiūrovais mokėsi tradicinių aukštaitiškų liaudies šokių ir žaidimų.

Kultūros darbuotojos dėkoja vaikų tėveliams, prisidėjusiems prie šios smagios išvykos organizavimo. Nuotraukos

Renginių organizatorė Ingrida Šlepavičiūtė,  meno vadovė Ligita Budrikienė

Dar viena pergalė

Sausio 8 d. mišri 3-4 klasių mokinių komanda dalyvavo rajono olimpinio festivalio kaimo mokyklų varžybose „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“.

Kovingumas ir  azartas padėjo siekti pergalių. Įveikę 9 rungtis, nusileidome tik Ruklos Jono Stanislausko pagrindinės mokyklos vaikų komandai. Laimėjome 2 vietą, buvome apdovanoti padėkomis ir medaliais.

Pergalės džiaugsmą mums dovanojo šauni 14 sportininkų grupė: trečiokai – Austėja, Rusnė, Roberta, Antonijus, Dominykas M., Haroldas, bei ketvirtokai – Ugnė, Aurėja, Gabija, Simona, Saimonas, Liutauras, Dovydas M., Gabrielius.

Komandą ruošė mokytojos Jūratė Smailienė ir Liuba Jonaitienė. Nuotraukos

Sporto būrelio vadovė Liuba Jonaitienė

Kategorijos: 2014-2015 m. m. | Komentarai negalimi

Pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“

Sausio 13-ąją mokyklos koridoriuose ir kabinetuose 10 minučių plazdėjo žvakių švieselės.

Mokyklos bendruomenė, įsiliedama į visuotinę pilietinę akciją „Atminti gyva, nes liudija“, pagerbė Sausio 13-osios didvyrių atminimą. Tradiciškai pirmoji pamoka visose klasėse buvo pilietiškumo pamoka „Išaušta laisvės aušra!“. Pilietinę akciją papildė stendinis pranešimas „Sausio 13-oji – laisvės gynėjų diena“. Nuotraukos Edvino Butkaus

Mokytoja Valentina Zujevaitė

Sportininkai puikiai pradėjo 2015 metus

Šių metų sausio 6 dieną Jonavos kūno kultūros ir sporto centre vyko kaimo vietovių mergaičių ir berniukų kvadrato varžybos.

Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro mergaičių komanda (5, 6 klasių mokinės: U. Šneliūtė, G. Martinionytė, D. Penkauskaitė, R. Salinaitė, E. Salinaitė, K. Trukšaninaitė, G. Maželytė, E. Antanaitytė) iškovojo II vietą.

Kategorijos: 2014-2015 m. m. | Komentarai negalimi

„Projektinė veikla – viena aktyvių ugdymo formų“

Gruodžio 30 dieną mokytojai dalyvavo edukaciniame – pažintiniame kvalifikacijos tobulinimo seminare „Projektinė veikla – viena aktyvių ugdymo formų“. Nuotraukos

Naujametinė popietė

Gruodžio 29 d. 5-10 kl. mokiniai kartu su dramos būrelio nariais susirinko į šventinę popietę, kuriai ruošėsi iš anksto.

Šiluma ir gera nuotaika pasklido, kai į salę išbėgo ožka su savo ožiukais, už savo pasirodymą pelnę originaliausio pasirodymo vardą. Nuo jų neatsiliko šmaikščiosios devintokų Raudonkepuraitės senelės.

Susitikimas su Kalėdų Seneliu

Gruodžio 19 d. jungtinės priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai ir 1-4 klasių mokiniai vyko į Lokenėlių kaime įsikūrusį jaukų ir šventiškai išpuoštą Kalėdų miestelį.

Kaip ir dera, centrinėje Kalėdų miestelio aikštėje žėrėjo eglė. Vaikus pasitiko Kalėdų Senelio mažieji pagalbininkai – elfai. Vos spėjus elfams pasisveikinti, būrin atskubėjo ir pats Kalėdų Senelis. Visos pramogėlės metu skambėjo kalėdinė muzika. Skambinome pūgai, pasėdėjome Senelio rogėse, užsukome ir į baltą baltą linksmybių palapinę, kurioje Kalėdų Senelis žaidė su vaikais.