Festivalis „Džiaugsmo šventė“

Gegužės 15 d. Jonavos kultūros centre vyko rajono mokyklų mokinių dainų festivalis „Džiaugsmo šventė“, kurį organizavo Jonavos „Lietavos“ pagrindinė mokykla.

Šventėje dalyvavo mūsų mokyklos septintokės Austėja Dobilaitė, Milda Sakalauskaitė ir Evelina Lipinskaitė. Už gražiai atliktą dainą „Trys minutės takelio“ merginos buvo apdovanotos rašikliais ir saldžiomis dovanėlėmis. Gražių, draugiškų emocijų sukėlė ir visų dalyvių finalinė daina ,,Džiaugsmo šventė“. Nuotraukos Erikos Petrošienės

Mokytoja Erika Petrošienė

Dominykas – Metų trečiokas

Gegužės 15 d. vyko projekto „Metų mokinys“ trečiokų turas, kuriame dalyvavo 9 šios klasės mokiniai. Į žaidimą trečiokai susirinko puikiai nusiteikę, tokios pat puikios pasirodė ir jų žinios.

Du etapai, pasak mokinių, buvo itin įdomūs, nes atsakinėti reikėjo spaudžiant balsavimo pultelių mygtukus, trečiasis patiko mažiau, mat čia atsakymus reikėjo pateikti raštu. Po šio etapo draugiškai sveikinome bronzinę trečiokę Robertą Preikšaitę.

Skaityti toliau

Kategorijos: 2014-2015 | Komentarai negalimi

Antrokų išvyka į AB „Jonavos grūdai“

Gegužės 15 d. 2 klasės mokiniai apsilankė AB „Jonavos grūdai“. Ten vyko edukacinė valandėlė.

Mokiniai galėjo iš arti pamatyti grūdų elevatorių, žiūrėdami filmuką susipažinti su „grūdo kelione“, atlikti tyrimą tikroje grūdų kokybę nustatančioje laboratorijoje, išmokti atskirti grūdų rūšis, pasivaišinti ir gauti dovanėlių! Nuotraukos Sigitos Juknienės

Mokytoja Sigita Juknienė

Kategorijos: 2014-2015 | Komentarai negalimi

„Klasės vadovo vaidmuo gerinant tėvų švietimo politiką“

Gegužės 14 dieną klasė vadovai, mokytojai dalinosi gerąja patirtimi, dalyvavo  dispute „Klasės vadovo vaidmuo gerinant tėvų švietimo politiką“.

Pradinių klasių mokytoja Jūratė Smailienė pristatė Kauno Martyno Mažvydo pagrindinėje mokykloje vykusios konferencijos „Šeimos ir mokyklos dialogas – vaiko motyvacijos garantas“ medžiagą. Aptarė konferencijoje išskirtus tėvų ir mokyklos bendradarbiavimo variantus.

Vėliau disputo dalyviai aptarė Žeimių mokyklos metodinės tarybos parengtą „Tėvų ir mokyklos bendradarbiavimo schemą“. Klasės vadovai buvo  pasirengę  kalbėti apie klasės vadovo bendravimą su klasės mokinių tėvais, bendravimo ir bendradarbiavimo formas, tėvų įtraukimo būdus į klasės veiklą, tėvų pagalbą klasės vadovui.

Mokytoja Rūta Juškienė

Kategorijos: 2014-2015 | Komentarai negalimi

Piešinių konkurso – parodos apdovanojimus pelnė antrokai

Gegužės 14 d. vyko Jonavos gamtos bičiulių klubo „Medeinė“ organizuoto rajoninio piešinių konkurso – parodos „Pavasario spalvos“ užbaigimo šventė.

2 klasės mokiniai Modestas Jasilionis ir Meida Rokaitė pelnė apdovanojimus už gražius, meniškus ir originalius piešinius. Šventė vyko Jonavos miškų urėdijos salėje. Vėliau vaikų laukė vaišės pušų apsuptame urėdijos kieme. Nuotraukos Sigitos Juknienės

Mokytoja SigitaJuknienė

„Mažojo princo“ paslaptys

Gegužės 12 dieną mokykloje vyko popietė, skirta Antuano de Sent Egziuperi 115 metų jubiliejui paminėti.

Popietėje dalyvavo šeštos klasės mokiniai. Renginio metu mokiniai buvo supažindinti su Antuano de Sent Egziuperi asmenybe, kūryba.

Šeštokai bandė užkoduoti piešinyje tam tikrus daiktus, sąvokas, lygiai taip pat, kaip ir Antuanas de Sent Egziuperi knygoje „Mažasis princas“ paslėpė savo herojus.

Skaityti toliau

„Mamytė mylima“

Gegužės 8 d. Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro „Meškučių“ grupėje vyko šventinė popietė „Mamytė mylima“, skirta Motinos dienai.

Popietės metu „Meškučių“ grupės vaikai deklamavo eilėraščius, žaidė žaidimus, šoko, dainavo daineles skirtas mamai. Mergaitės atliko nuostabų improvizacinį šokį „Lietutis“.

Mamytėms vaikučiai įteikė pakabukus – drugelius, kuriuos patys pakabukus pagamino iš modelino ir dekoravo. Vaikams buvo suteikta daug džiugių akimirkų. Nuotraukos

Ikimokyklinio ugdymo pedagogės Danguolė Steponavičienė ir Dalia Silevičienė