Dėmesio!

Nuo 2023 m. lapkričio 1 d. svetainė nebeatnaujinama.

Nauja Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro svetainė zeimiai.lt

Kategorijos: 2023-2024 | Komentarų: 0

Smiginio varžybos „Barupė 2023“

2023-2024 m. m.

Spalio 30 d. Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro Barupės skyriuje vyko tradicinės smiginio varžybos „Barupė 2023“.

Dvylika Kuigalių bendruomenės narių rungėsi trijose amžiaus grupėse. Merginų grupėje nugalėtoja tapo Sandra Kolujanskaitė, antra ir trečia vietos atiteko Gabrielei ir Augustei Budrevičiūtėms. Vaikinų grupėje čempiono vardą iškovojo Dominykas Činikas. Antra ir trečia vietos atiteko Dovydui Bubinui ir Titui Narbutui. Mažųjų turnyre taikliausias buvo Emilis Stefanovičius, antra ir trečia vietas iškovojo Majus Paškevičius ir Vakaris Bankauskas.

Smiginio varžybos – puiki proga bendruomenės nariams dalyvauti rungtyje, kuri reikalauja susikaupimo ir taiklumo. Nuotraukos

Sporto organizatorius Algimantas Kšivickas

Kategorijos: 2023-2024 | Komentavimas išjungtas įraše Smiginio varžybos „Barupė 2023“

Susitikimas su rašytoja Birute Mar

2023-2024 m. m.

Spalio 27 d. pirmokai naudojosi Kultūros paso paslauga. Nuotoliniu būdu mokiniai susitiko su aktore ir rašytoja Birute Mar, kuri jiems pasakojo apie savo išleistas knygas ir kūrybą, savo pirmąją  knygą, vaikystėje rašytą tuščiame sąsiuvinyje.

Rašytoja įtaigiai skaitė ištraukas, bendravo su mokiniais. Papasakojo, kaip ji randa minčių parašyti knygas ir kas ją įkvepia. Moteris supažindino vaikus ir su teatro aplinka, parodė filmuką, kurtą pagal jos knygą ,,Naktukas”, kuriame veiksmas vyko teatre.

Susitikimo pabaigoje rašytoja mokinių paprašė nupiešti du knygų personažus: Pūkelį ir Naktuką. Kai užduotį pirmokai atliks, piešinius nusiųsime Birutei Mar, kuri juos patalpins į savo interneto  svetainę.

Mokytoja Daiva Zolubaitė Deksnienė

Kategorijos: 2023-2024 | Komentavimas išjungtas įraše Susitikimas su rašytoja Birute Mar

Integruoto ugdymo diena Vilniuje

2023-2024 m. m.

Spalio 26 d. 5-8 klasių mokiniai dalyvavo kalbų ir socialinių mokslų integruoto ugdymo dienoje Vilniuje. Mokiniams vyko integruotos lietuvių kalbos ir literatūros, anglų kalbos, istorijos, geografijos, gyvenimo įgūdžių pamokos.

Istorijos mokytoja V. Zujevaitė priminė Vilniaus miesto įkūrimo istoriją, nes miestas mini 700-ąsias metines. Mokiniai nustebo, kad mūsų Žeimiai – tik 40 metų jaunesni. Geografijos mokytoja pristatė dabartinį Vilnių (plotas, gyventojų skaičius, pramonė, švietimas, kultūra ir t.t.).

Skaityti toliau

Kategorijos: 2023-2024 | Komentavimas išjungtas įraše Integruoto ugdymo diena Vilniuje

Išvyka į biblioteką

2023-2024 m. m.

Vykdant projekto ,,Žeimiams 660“ planą ir remiantis ilgalaikio ugdomosios veiklos plano savaitės tema „Kelionė į pasakų šalį“ ikimokyklinio ugdymo grupės „Boružėlės“ mokiniai aplankė Jonavos rajono savivaldybės Grigorijau Kanovičiaus viešosios bibliotekos Žeimių filialą.

Kategorijos: 2023-2024 | Komentavimas išjungtas įraše Išvyka į biblioteką

Draugystė tęsiasi

2023-2024 m. m.

Puoselėdama šiltą draugystę su Kauno r. Domeikavos lopšeliu-darželiu „Upė“ spalio 25 dieną mūsų mokyklos ikimokyklinio ugdymo mokytoja Daiva Ilevičienė suorganizavo nuotolinę konferenciją „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus mokinių ugdomųjų veiklų organizavimas. Gerosios patirties sklaida“, kurios tikslas – pasidalinti gerąja, ugdymo procese pritaikyta dalykine patirtimi.

Kategorijos: 2023-2024 | Komentavimas išjungtas įraše Draugystė tęsiasi

Šiaurietiško ėjimo pamoka

Spalio 25 dieną Barupės skyriuje vyko trečiasis šiaurietiško ėjimo užsiėmimas, kuriame dalyvavo 10 bendruomenės narių.

Ėjikai pademonstravo anksčiau įgytus taisyklingos ėjimo technikos įgūdžius bei gavo asmeninius patarimus tolimesniam sportiniam tobulėjimui. Reguliarus vaikščiojimas stiprina stuburą, gerina pusiausvyrą bei kraujotaką, tad mūsų bendruomenės nariams tai naudingą laisvalaikio praleidimo forma.

Sporto organizatorius Algimantas Kšivickas

Kategorijos: 2023-2024 | Komentavimas išjungtas įraše Šiaurietiško ėjimo pamoka

„Pažintis su karaliuku burbuliuku“

2023-2024 m. m.

Plėtojant bendradarbiavimą su socialiniais partneriais, priešmokyklinio ugdymo grupės mokiniai spalio 19 d. vyko į Jonavos rajono savivaldybės Grigorijaus Kanovičiaus viešosios bibliotekos Žeimių filialą. Mokiniai susipažino su biblioteka, klausėsi sekamų pasakų, dalyvavo edukacijoje „Pažintis su karaliuku Burbuliuku“.

Dėkojame bibliotekininkei Jovitai Ulanavičienei už bendradarbiavimą, už šiltą priėmimą. Nuotraukos

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Danguolė Steponavičienė

Kategorijos: 2022-2023 | Komentavimas išjungtas įraše „Pažintis su karaliuku burbuliuku“