Ekskursija Upninkų pagrindinės mokyklos mokiniams

2016-2017 m. m.

Gruodžio 2 d. į ekskursiją „Žeimių kultūros ir istorijos paminklai“ atvyko Upninkų pagrindinės mokyklos mokiniai, kuriuos lydėjo mokytoja Margarita Danilevičienė.

Mokiniai aplankė Žeimių miestelio centrą, Žeimių piliakalnį, Žeimių Šv. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčią, Žeimių koplytėlę, Žeimių dvarą, Žeimių mokyklos istorijos muziejų ir etnografijos seklyčią.

Nors drėbė šlapias sniegas ir pūtė stiprus vėjas, mokiniai buvo aktyvūs, drąsiai brido užsnigtais takais, išlandžiojo Žeimių dvaro svirną, domėjosi Žeimių istorija ir legendomis.

Skaityti toliau

Kategorijos: 2016-2017 | Komentarai įrašui Ekskursija Upninkų pagrindinės mokyklos mokiniams yra išjungti

Mintinio skaičiavimo konkursas

mintinis

2016-2017 m. m.

Lapkričio mėnesį mokykloje vyko mintinio skaičiavimo konkursas. Geriausiai jame sekėsi šeštokui Romanui Kovzonui, aštuntokui Laurynui Rokui ir devintokei Brigitai Macuganovaitei.

Na, o gruodžio 1 dieną mūsų šeštokai vyko pasivaržyti į Šėtos gimnaziją (Kėdainių r.).

Skaityti toliau

Kategorijos: 2016-2017 | Komentarai įrašui Mintinio skaičiavimo konkursas yra išjungti

Geriausias 2016 m. rajono aštuntokas

2016_astuntokai

2016-2017 m. m.

Žeimių mokykloje – daugiafunkciame centre jau šeštus metus vykdomas projektas „Metų mokinys“, kuriuo siekiama pastebėti gabius mokinius, skatinti juos pasitikėti savimi, dalytis žiniomis, įgyta patirtimi, įvertinti savo veiklą ir rezultatus. Projekte dalyvauja visi: nuo mokyklos duris besiruošiančių užverti dešimtokų iki kelionę po žinių pasaulį tik pradedančių pirmokų.

Dalis šio projekto – rajono Metų aštuntoko rinkimai, į kuriuos kviečiami mokiniai iš kitų rajono mokyklų.

Skaityti toliau

Kategorijos: 2016-2017 | Komentarai įrašui Geriausias 2016 m. rajono aštuntokas yra išjungti

„Paskutiniai rudens akordai“

2016-2017 m. m.

Lapkričio 29-ąją Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro salė pakvipo vanile, cinamonu ir kitais gardžiausiais kvapais. Nepabūgę nei tamsos, nei gausiai iškritusio sniego, dideli ir maži susirinko į vakaronę „Paskutiniai rudens akordai“.

Vakaronė turėjo dvi priežastis: pirmoji – palydėti išeinantį rudenį, pasitikti ateinančią žiemą, o antroji – smagiai pavakaroti, paskanauti gardžių kepinių ir išrinkti skaniausią pyragą.

Skaityti toliau

Kategorijos: 2016-2017 | Komentarai įrašui „Paskutiniai rudens akordai“ yra išjungti

Mokykla 2016

received_1199621570117418

2016-2017 m. m.

Lapkričio 25 dieną mūsų mokyklos mokytojai ir mokiniai išbandė naujausios įrangos ir mokymo priemonių teikiamas galimybes parodoje „MOKYKLA 2016“ – svarbiausiame Lietuvos švietimo bendruomenės metų renginyje.

Mokiniai mielai dalyvavo diskusijoje su kampanijos „Už saugią Lietuvą“ ambasadoriais Rolandu Mackevičiumi ir Jonu Nainiu (Radistais), mokytojai dalyvavo Švietimo Ministerijos organizuotoje paskaitoje „Kaip ugdyti skaitymo ir rašymo gebėjimus per visus dalykus?“.

Begalė įdomių eksponatų, loterijų, inovacijų švietimo srityje paliko ypatingai gerą įspūdį tiek mokiniams, tiek mokytojams. Nuotraukos Rūtos Juškienės

Mokytoja Rūta Juškienė

Kategorijos: 2016-2017 | Komentarai įrašui Mokykla 2016 yra išjungti