Kategorijos: 2014-2015 | Komentarai negalimi

„Ar pažįsti gimtąjį kraštą?“

Mūsų mokyklos komanda – penktokai Gertrūda Maželytė, Kamilė  Trukšaninaitė, Danielius Jurkevičius, Laurynas Velykis ir šeštokė Gustė Davalgaitė balandžio 16 d. dalyvavo  Jonavos rajono bendrojo ugdymo mokyklų 5-6 klasių mokinių viktorinoje „Ar pažįsti gimtąjį kraštą?“, kuri buvo skirta Jonavos miesto įkūrimo 265-osioms metinėms paminėti. Viktoriną organizavo Jonavos krašto muziejus, renginys vyko Jonavos kultūros centro Mažojoje salėje.

Mokiniai atsakinėjo į klausimus, žaidė piemenėlių žaidimą, klausėsi vaikų folkloro ansamblio „Ramtatukai“.

Penktokų nuomone, viktorinoje buvo labai įdomu – sužinojo daug naujo, buvo apdovanoti saldainiais, padėkos raštu ir knyga apie Jonavą „Paslėptas laikas“. Nuotraukos

Mokytoja Valentina Zujevaitė

Kategorijos: 2014-2015 | Komentarai negalimi

„Vertybės – visų pareigų pagrindas“

Balandžio 16 d. Jonavos suaugusiųjų švietimo centre vyko dorinio ugdymo konferencija „Vertybės – visų pareigų pagrindas“, į kurią buvo pakviesti rajono mokyklų 5-9 klasių mokiniai, mokytojai.

Renginyje dalyvavo mūsų mokyklos šeštokai: Austėja Narkevičiūtė, Ugnė Šneliūtė, Gerda Martinionytė, Vismantė Petrusevičiūtė, Justina Zakarauskaitė, Matas Rindzevičius, Laurynas Rokas. Jie parengė puikų prisistatymą, skaitė pranešimus, sprendė kryžiažodžius, atliko testus bei neįtikėtinai šmaikščiai inscenizavo situacijas pagal pasirinktą vertybę.

Kiekvienas iš mokinių parsivežė padėkas bei laimėtą „meniškiausios komandos“ diplomą. Nuotraukos

Mokytoja Erika Kutkienė

Istorijos olimpiada

Balandžio 15 d. vyko 5-8 klasių mokinių istorijos olimpiada. Joje gausiausiai dalyvavo 6 klasės mokiniai.

Išaiškinti  nugalėtojai: 5 kl. – Vytenis Drobyševas, 6 kl. – Laurynas Rokas ir Ugnė Šneliūtė, 8 kl. – Greta Jusaitė ir Skaistė Rokaitė.

Jie atstovaus mūsų mokyklai rajoninėje 5-8 klasių mokinių istorijos olimpiadoje. Linkime sėkmės!

Mokytoja Valentina Zujevaitė

Kategorijos: 2014-2015 | Komentarai negalimi

„Velykų bobute, duok man margutį“

Balandžio 10 d. „Boružėlių“ ir „Meškučių“ grupių vaikučiai linksmai atšventė Vaikų Velykėles – vyko šventinė popietė „Velykų bobute, duok man margutį“.

Popietės metu siekėme suteikti vaikams džiugių emocijų ugdant komunikavimo, socialinę, meninę, pažinimo bei sveikatos saugojimo kompetencijas.

Mažieji pasidabino kiškių kaukėmis ir sugužėję į salę puošė Didįjį Margutį, bendravo su Velykų bobute, klausėsi jos pasakojimo apie tai, kodėl dažomi kiaušiniai, minė mįsles, žaidė muzikinius žaidimus.

Antroji popietės dalis vyko kieme. Vaikučiai linksmai rideno margučius, lenktyniavo, žaidė judriuosius žaidimus. Velykų bobutė visus apdovanojo margučiais.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Jolanta Jakštienė, ikimokyklinio ugdymo auklėtojos Danguolė Steponavičienė ir Dalia Silevičienė

„Margučių marginimo tradicijos“

Balandžio 10 d. mokyklos aktų salėje vyko Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro ir Žeimių miestelio bibliotekos bendra iniciatyva suorganizuota vakaronė „Margučių marginimo tradicijos“.

Vakaronėje dalyvavo Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro kultūros darbuotojos, bibliotekininkė Asta Chlastauskaitė, tautodailininkas Artūras Narkevičius ir apie 30 mokyklos ir miestelio bendruomenių narių, atėjusių sužinoti margučių marginimo paslapčių.

Skaityti toliau

Kategorijos: 2014-2015 | Komentarai negalimi

„Kaip pagerinti mokinių akademinius pasiekimus?“

Kovo 31 dieną mokykloje vyko seminaras „Kaip pagerinti mokinių akademinius pasiekimus?“

Lektorė Loreta Gražienė aptarė probleminio ugdymo didaktiką, inovatyvių ugdymo metodų taikymą. Daug dėmesio skyrė grįžtamajam ryšiui, darbui su nemotyvuotais mokiniais, analizavo konkrečias ugdymo situacijas, mokymo technikas.

Mokytoja Rūta Juškienė