Teisinių žinių viktorina „Būk saugus“

Lapkričio 26 d. trečiokų komanda dalyvavo Kauno miesto ir apskrities teisinių žinių viktorinos „Būk saugus“ III ture. Geros teorinės ir praktinės žinios, kruopščiai atlikti namų darbai, susitelkimas, darbštumas lėmė, kad komanda iškovojo II vietą.

Trečiokai Andrėja Didykaitė, Juvilė Dubra, Meida Rokaitė, Emilija Ružina ir Ugnius Trukšaninas buvo apdovanoti padėkos raštais ir gražiomis knygomis.

Komandos vadovė Sigita Juknienė

Kategorijos: 2015-2016 | Komentarai negalimi

Rudeniška vakaronė

Lapkričio 25 d. Žeimių mokykloje – daugiafunkciame centre vyko rudeniška vakaronė, skirta esamiems ir būsimiems senjorams.

Vakaro programą pradėjo jauniausieji renginio dalyviai – vaikų dramos studija, žiūrovams pristatę spektaklį, sukurtą pagal visame pasaulyje žinomą pasaką „Joniukas ir Grytutė“.

Skaityti toliau

Kategorijos: 2015-2016 | Komentarai negalimi

Pamoka muziejuje

Lapkričio 20 d. antrokai, trečiokai ir ketvirtokai su savo mokytojomis Maryte, Sigita ir Liuba lankėsi Jonavos krašto muziejuje, kur vyko integruota lietuvių kalbos ir dailės – technologijų pamoka „Kalėdų stebuklo laukimas“.

Edukacinės veiklos  metu susipažinome su Šv. Kalėdų papročiais bei tradicijomis, kalbėjome apie Kūčių patiekalų simboliką, prisiminėme būrimo paslaptis,  išmokome naują žaidimą, pasigaminome kalėdinį žaisliuką – dovaną. Nuotraukos

Mokytoja Liuba Jonaitienė

Kategorijos: 2015-2016 | Komentarai negalimi

Tolerancijos diena

Lapkričio 16 dieną minėjome Tarptautinę tolerancijos dieną, kurios simbolis šiais metais – MOZAIKA.

Su mokiniais aptarėme žodžio Tolerancija prasmę ir reikšmę, analizavome tolerancijos ir netolerancijos pavyzdžius iš istorijos, aptarėme šiandien aktualias temas: kasdienes gyvenimo situacijas, pavyzdžius iš mokyklos gyvenimo. 

Į šios dienos minėjimą įtraukti įvairaus amžiaus mokiniai, nes kuo anksčiau mokiniai supras ir žinos tolerancijos reikšmę, tuo daugiau tolerancijos bus mūsų visuomenėje.

Skaityti toliau

Kategorijos: 2015-2016 | Komentarai negalimi

Išvyka į Vilnių

Skaityti daugiau…

Kategorijos: 2015-2016 | Komentarai negalimi

Pirmokų diena muziejuje

Lapkričio 13 d. pirmos klasės mokiniai dalyvavo integruotoje pasaulio pažinimo pamokoje „Kaip sustabdyti akimirką?“ Jonavos krašto muziejuje.

Edukatorė Ramunė Rugienė supažindino mažuosius su muziejumi ir jo vertybėmis, skatino domėtis savo krašto, tautos praeitimi, senąja kultūra, papročiais.

Mokinukai atliko nuotaikingas, orientacines užduotėles, dėliojo etnografinių daiktų dėliones. Pamokėlės metu nusakė, kaip keitėsi žmonių gyvenimo būdas nuo seniausių laikų iki šių dienų. Mokiniams buvo įteikti muziejaus lankytojų pažymėjimai. Nuotraukos

Mokytoja Jūratė Smailienė

Kategorijos: 2015-2016 | Komentarai negalimi

Išvyka į baldų įmonę „FPI Baltic“

Lapkričio 9 d. septintos klasės mokiniai kartu su technologijų mokytoju  V. Vazgiu ir karjeros koordinatore E. Vojevuckaite lankėsi norvegų baldų įmonėje  UAB ,,FPI Baltic“ Žeimiuose.

Įmonėje  vyko integruota technologijų ir karjeros ugdymo pamoka. Konstravimo skyriaus vadovė technologė Erika Paukštė papasakojo apie įmonę.

Skaityti toliau

Kategorijos: 2015-2016 | Komentarai negalimi

Fizinio aktyvumo skatinimas bendruomenėse

Lapkričio 3 dieną Žeimių mokykloje – daugiafunkciame centre vyko paskaita „Sveikas senėjimas“, kurią vedė doc. dr. Ramutis Kairaitis. Tai vienas iš projekto „Fizinio aktyvumo skatinimas bendruomenėse (Užusalių, Žeimių ir Dumsių seniūnijų gyventojų švietimas, mankštos video formatu)” renginių, kuriuo siekiama šviesti žmones, skatinti susirūpinti sveikata, pasidalinti patirtimi ir žiniomis, apie tai, kaip gerinti sveikatą.

Ilgaamžiškumo paslaptimis, patirtimi ir sveikatos kodu su žeimiečiais dalinosi krepšinio legenda Vladas Garastas.

Visi renginyje dalyvavę žeimiečiai turėjo galimybę gauti nemokamą 2 mėnesių vaizdo mankštų ir vaizdo treniruočių programą. Nuotraukos

Renginių organizatorė Ingrida Šlepavičiūtė

Kategorijos: 2015-2016 | Komentarai negalimi