Susitikimas su dailininke

20161013_102729Šį rugsėjį sugrįžusius į mokyklą pasitiko spalvinga dailės darbų paroda, o spalio 19 dieną mokykloje viešėjo jos autorė – Neringa Dambrauskienė.

Viešnia, pati buvusi šios mokyklos mokinė, penktokams, septintokams ir aštuntokams pasakojo apie savo paveikslus, aiškino jų prasmes, tapymo subtilybes.

Iš mūsų mokyklos N. Dambrauskienės paroda keliaus į kaimyninį Šėtos miestelį. Nuotraukos Dijanos Vazgienės

Metraštininkų informacija

Kategorijos: 2016-2017 | Komentarai įrašui Susitikimas su dailininke yra išjungti

Kad akys būtų sveikos

wp_20161013_008Regėjimas – didžiausias žmogaus turtas, vienas iš svarbiausių ir nuostabiausių žmogaus jutimų, kuris teikia daugiausiai informacijos ir padeda palaikyti ryšį su išoriniu pasauliu.

Nuo mažų dienų mes turime saugoti akis ir neleisti joms pervargti, todėl turime riboti sėdėjimą prie televizoriaus, kompiuterio, telefono. Svarbi sveika gyvensena: mityba, fizinis aktyvumas, ypatingai buvimas lauke, kadangi akys tarsi mankštinamos, nes mūsų žvilgsnis dažnai keičiasi.

Spalio 13-ąją, minėdami PSO regėjimo dieną, I klasės ir PUG vaikučiai mokėsi darydami akims skirtus pratimus. Pratimai labai paprasti, lengvi. Manau, kad jie visiems patiko ir vaikai juos darys dažnai, kad akytės pailsėtų ir būtų sveikos. Nuotraukos

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Kazimiera Šaminienė

Kategorijos: 2016-2017 | Komentarai įrašui Kad akys būtų sveikos yra išjungti

Rudens derliaus šventė Žeimiuose

14566230_1407624675933077_3057380032491089045_oSpalio 8-tąją – rudens derliaus dieną, Žeimių miestelyje vyko jau tradicine tampanti rudens derliaus šventė.

Žeimiečių ir šventės svečių neišgąsdino nei rudeninis lietus, nei Seimo rinkimų išvakarės – patys aktyviausi rinkosi mokyklos stadione.

Skaityti toliau

Kategorijos: 2016-2017 | Komentarai įrašui Rudens derliaus šventė Žeimiuose yra išjungti

Dieną pradėk su koše!

dsc_0004Spalio 10-oji – Pasaulinė košės diena, kuri jau trečią kartą minima ir Lietuvoje.

Mokyklos pradinukai ir priešmokyklinukai aktyviai dalyvavo akcijoje „Košės diena 2016“. Inicijuodami Košės dieną siekėme, kad mūsų vaikai žinotų, kas naudinga jų organizmui, norėtų sveikai maitintis ir sąmoningai rinktųsi naudingus bei maistingus produktus, atsisakytų nesveikų užkandžių.

Valgė vaikai ir mėgavosi avižinių dribsnių koše, nes ji – sveikatos, geros savijautos ir energijos šaltinis. Nuotraukos

Renginio koordinatorė Liuba Jonaitienė

Kategorijos: 2016-2017 | Komentarai įrašui Dieną pradėk su koše! yra išjungti

Spalio 7-oji – krašto apsaugos diena

Spalio 7 d. mokiniai dalyvavo renginiuose, skirtuose Krašto apsaugos dienos minėjimui.

5 – 8 klasių mokiniams skirtos veiklos vyko mokykloje. 8 klasės mokiniai kartu su istorijos mokytoja išleido stendinį pranešimą.

Į susitikimą su mokiniais atvyko Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno apygardos II rinktinės kariai savanoriai: leitenantas Linas Remeikis, eilinė Eglė Šimonytė, jaunesnysis eilinis Lukas Grajauskas, eilinis Mantas Navickas. Kariai savanoriai supažindino mokinius su savo tarnybos ypatumais, demonstravo ginkluotę.

9-10 kl. mokiniai vyko į Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomąjį  pulką Rukloje. Nuotraukos Rūtos Juškienės

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė

Kategorijos: 2016-2017 | Komentarai įrašui Spalio 7-oji – krašto apsaugos diena yra išjungti