Dokumentai

Mėnesio veiklos planas (*.pdf)

Jonavos r. Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro 2022-2024 m. strateginis planas (*.pdf)

Jonavos r. Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro 2023 metų veiklos planas  (*.pdf)

Jonavos r. Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro 2023–2024 mokslo metų pradinio ir pagrindinio ugdymo programų bendrasis ugdymo planas

Jonavos r. Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro lankomumo užtikrinimo tvarkos aprašas (*.pdf)

Jonavos r. Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro mokymo nuotoliniu ugdymo proceso organizavimo būdu tvarkos aprašas (*.pdf)

Poveikio priemonių taikymo netinkamai besielgiantiems mokiniams,  smurto ir patyčių prevencijos ir intervencijos vykdymo Jonavos r. Žeimių mokykloje  – daugiafunkciame centre tvarkos aprašas (*.pdf)

Jonavos r. Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro nuotolinio darbo tvarkos aprašas (*.pdf)

Nekilnojamo turto valdymo ataskaita už 2021 metus

Jonavos r. Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro elektroninio dienyno tvarkymo nuostatai (*.pdf)

Jonavos rajono savivaldybės priešmokyklinio ugdymo organizavimo tvarkos aprašas (patvirtinta Jonavos rajono savivaldybės tarybos 2023 m. vasario 2 d. sprendimu Nr. 1TS-9)

Atlyginimo dydžio už vaikų, ugdomų pagal ikimokyklinio ir (ar) priešmokyklinio ugdymo programas, išlaikymą nustatymo, mokėjimo ir lėšų panaudojimo tvarkos aprašas (patvirtinta Jonavos rajono savivaldybės tarybos 2022 m. balandžio 21  d. sprendimu Nr. 1TS-52)

Jonavos rajono savivaldybės tarybos 2021 m. balandžio 29 d. sprendimas Nr. 1TS-60 Dėl Jonavos rajono savivaldybės bendrojo ugdymo  mokyklų tinklo pertvarkos 2021-2025 metų bendrojo plano patvirtinimo