Krizių valdymo komanda
Dijana Vazgienė, direktorė – komandos vadovė
Danguolė Svirskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Irena Gritėnienė, specialioji pedagogė, logopedė
Greta Lazauskienė, socialinė pedagogė
Viktorija Mockutė, psichologė
Atnaujinta 2023-09-15
Ugdymo turinio atnaujinimo komanda
Dijana Vazgienė, direktorė – komandos koordinatorė
Danguolė Svirskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui – komandos vadovė
Sigita Juknienė, pradinio ugdymo mokytoja
Danguolė Steponavičienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė, ikimokyklinio ugdymo auklėtoja
Roberta Šidlauskienė, matematikos mokytoja
Valentina Zujevaitė, istorijos mokytoja
Irena Gritėnienė, specialioji pedagogė, logopedė
Atnaujinta 2023-09-15
Metodinė taryba
Koordinatorė – Danguolė Svirskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Pirmininkė – Vilma Grigienė, pradinio ugdymo mokytojų metodinės grupės pirmininkė
Nariai:
Inga Dūdienė, kalbų mokytojų metodinės grupės pirmininkė
Daiva Ilevičienė, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojų metodinės grupės pirmininkė
Asta Vancevičienė, tiksliųjų, gamtos mokslų, technologijų ir kūno kultūros (TGTK) mokytojų metodinės grupės pirmininkė
Valentina Zujevaitė, socialinių mokslų ir menų mokytojų metodinės grupės pirmininkė
Atnaujinta 2023-09-15
Materialinių vertybių nurašymo ir valstybės bei savivaldybės turto pripažinimo nereikalingu arba netinkamu (negalimu) naudoti ir jo nurašymo ir likvidavimo nuolat veikianti komisija
Danguolė Svirskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui – komisijos pirmininkė
Roberta Šidlauskienė, mokytoja
Edita Šnelienė, raštvedė
Atnaujinta 2023-09-15
Turto ir lėšų valdymo darbo grupė
Dijana Vazgienė, mokyklos direktorė – darbo grupės vadovė
Greta Lazauskienė, socialinė pedagogė
Edita Gerulaitienė, bibliotekininkė
Deimantė Praškevičiūtė, renginių organizatorė
Algimantas Kšivickas, skyriaus vedėjas
Danguolė Svirskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Kristina Šalkauskienė, direktoriaus pavaduotoja ūkiui
Edita Šnelienė, raštvedė
Atnaujinta 2023-09-15
Gautos paramos dalykams priimti ir paskirstyti komisija
Danguolė Svirskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui – komisijos pirmininkė
Edita Gerulaitienė, bibliotekininkė
Algimantas Kšivickas, skyriaus vedėjas
Danguolė Steponavičienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė, ikimokyklinio ugdymo auklėtoja
Kristina Šalkauskienė, direktoriaus pavaduotoja ūkiui
Atnaujinta 2023-09-15
Mokyklos vaiko gerovės komisija 2023-2024 m. m.
Danguolė Svirskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui (komisijos pirmininkė)
Daiva Zolubaitė Deksnienė, pradinio ugdymo mokytoja (komisijos sekretorė)
Nariai: Raminta Dušauskienė, mokinių tėvų atstovė
Irena Gritėnienė, specialioji pedagogė, logopedė
Greta Lazauskienė, socialinė pedagogė
Viktorija Mockutė, psichologė
Atnaujinta 2023-09-15
Mokyklos veiklos kokybės įsivertinimo darbo grupė
Danguolė Svirskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui – darbo grupės vadovė
Sigita Juknienė, pradinio ugdymo mokytoja
Asta Vancevičienė, gamtos mokslų mokytoja
Valentina Zujevaitė, istorijos mokytoja
Atnaujinta 2023-09-15