Susitikimas su rašytoja Birute Mar

2023-2024 m. m.

Spalio 27 d. pirmokai naudojosi Kultūros paso paslauga. Nuotoliniu būdu mokiniai susitiko su aktore ir rašytoja Birute Mar, kuri jiems pasakojo apie savo išleistas knygas ir kūrybą, savo pirmąją  knygą, vaikystėje rašytą tuščiame sąsiuvinyje.

Rašytoja įtaigiai skaitė ištraukas, bendravo su mokiniais. Papasakojo, kaip ji randa minčių parašyti knygas ir kas ją įkvepia. Moteris supažindino vaikus ir su teatro aplinka, parodė filmuką, kurtą pagal jos knygą ,,Naktukas”, kuriame veiksmas vyko teatre.

Susitikimo pabaigoje rašytoja mokinių paprašė nupiešti du knygų personažus: Pūkelį ir Naktuką. Kai užduotį pirmokai atliks, piešinius nusiųsime Birutei Mar, kuri juos patalpins į savo interneto  svetainę.

Mokytoja Daiva Zolubaitė Deksnienė

Kategorijos: 2023-2024.