Korupcijos prevencija

Korupcijai atsparios aplinkos kūrimo priemonės

Antikorupcinio ugdymo dienos

2022    2021    2020   2019    2018     2017     2016     2015     2014     2013

Jonavos r. Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro 2021-2023 metų korupcijos prevencijos programa (*.pdf)

Jonavos r. Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro 2021-2023 metų korupcijos prevencijos programos įgyvendinimo priemonių planas  (*.pdf)

Jonavos r. Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro 2021-2023 metų korupcijos prevencijos programos įgyvendinimo priemonių plano 2021 m. ataskaita (*.pdf)

Jonavos r. Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro etikos kodeksas

Jonavos r. Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro pedagogų etikos kodeksas

Jonavos r. Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro dovanų, gautų pagal tarptautinį protokolą ar tradicijas, taip pat prezentacijai skirtų dovanų perdavimo, vertinimo, registravimo, saugojimo ir eksponavimo tvarkos aprašas (*.pdf)

Korupcijos pasireiškimo tikimybė

Informacijos apie asmenį surinkimas

Pareigų, kurias einantys asmenys privalo deklaruoti privačius interesus, sąrašas

Pareigybių, į kurias skiriant asmenį teikiamas prašymas Specialiųjų tyrimų tarnybai pateikti informaciją, sąrašas

Korupcinio pobūdžio teisės pažeidimai

Praneškite apie korupciją

Apie korupcijos atvejus galite pranešti:

mokyklos direktorei Dijanai Vazgienei, tel. 8 (349) 45248, el. paštas dijava@gmail.com;

atsakingai už korupcijos prevenciją įstaigoje mokytojai Zitai Simovičienei, tel. 8 (349) 45268, el. paštas zita.simoviciene@zeimiai.lt;

visą parą veikiančiu „karštosios linijos“ telefonu Vilniuje (8 5) 266 3333 (taip pat ir poilsio dienomis).

Apie Lietuvos Respublikos viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo (VPIDĮ) reikalavimų pažeidimus galite pranešti privačių interesų registre

Primename, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus numatyta baudžiamoji atsakomybė.

Atsakingas už korupcijai atsparios aplinkos kūrimą

Už korupcijos prevenciją įstaigoje atsakinga mokytoja Zita Simovičienė

Aktualios nuorodos