Draugystė tęsiasi

2023-2024 m. m.

Puoselėdama šiltą draugystę su Kauno r. Domeikavos lopšeliu-darželiu „Upė“ spalio 25 dieną mūsų mokyklos ikimokyklinio ugdymo mokytoja Daiva Ilevičienė suorganizavo nuotolinę konferenciją „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus mokinių ugdomųjų veiklų organizavimas. Gerosios patirties sklaida“, kurios tikslas – pasidalinti gerąja, ugdymo procese pritaikyta dalykine patirtimi.

Lopšelio-darželio „Upė“ komanda pristatė pranešimus: „Naratyvinis žaidimas – kaip jį žaisti?“ (Renata Bindokaitienė ir Neringa Kalantienė), „Netradicinių priemonių panaudojimas meninėje veikloje“ (Renata Bindokaitienė ir Vilma Jankauskienė).

Mūsų mokyklos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojų komanda pristatė pranešimus: „Ikimokyklinio amžiaus mokinių kalbos lavinimo galimybės dailės veiklose“ (Daiva Ilevičienė), „Informacinių technologijų integravimas į priešmokyklinį ugdymą“ (Danguolė Steponavičienė), „Ikimokyklinio amžiaus mokinių veiklų organizavimas lauko aplinkoje“ (Alina Imbrasienė), „Ikimokyklinio amžiaus mokinių veiklų organizavimas kitose aplinkose“ (Dalia Silevičienė).

Nuotolinės konferencijos tikslas pasiteisino – puoselėjant šiltą draugystę, skatinant mokytojų bendradarbiavimą pagilinta komunikavimo, skaitmeninė kompetencija, pasidalinta gerąja patirtimi, pasisemta naujų, naudingų idėjų, kurias panaudosime ugdomosiose veiklose.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Daiva Ilevičienė

Kategorijos: 2023-2024.