Pakilios ir džiaugsmingos Vasario 16-osios!

Pradinių klasių iniciatyva

Vasario 16-osios minėjimas

Kategorijos: 2017-2018 | Komentarai įrašui Pakilios ir džiaugsmingos Vasario 16-osios! yra išjungti

Žiema, bėk iš kiemo!

2017-2018 m. m.

Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras, tęsdamas ilgametes tradicijas, vasario 13 dieną visus žeimiečius bei miestelio svečius pakvietė į triukšmingą Užgavėnių balaganą.

Kiek įdomių dalykų tądien buvo galima Žeimiuose pamatyti! Net du kartus Kanapinio komanda pralaimėjo Lašininio komandai traukdama virvę, mokyklos direktorė tapo blynų kepėja, o VO „Žeimių bendruomenė“ pirmininkas tapo pirmininke. Lietuvos žydas mokė „Gransverą“ šokti, o kad Morei nebūtų vieniša Užgavėnių lauže degti, kartu sudegintas buvo ir jos sužadėtinis Gavėnas. Visas miestelis blynais ir pyragais kvepėjo, muzikantų polkos skambėjo.

Skaityti toliau

Kategorijos: 2017-2018 | Komentarai įrašui Žiema, bėk iš kiemo! yra išjungti

Rajoninis meninio skaitymo konkursas

2017-2018 m. m.

Sausio 30 dieną  Jonavoje vyko rajoninis moksleivių meninio skaitymo konkursas. Mūsų mokyklai 5-8 klasių grupėje atstovavo penktokas Nojus Rozenbergas (mokyt. R. Juškienė) ir septintokas Karolis Rokas (mokyt. R. Dailidienė), vyresniųjų mokinių grupėje – devintokė Gustė Davalgaitė ir dešimtokė  Milda Sakalauskaitė. Abi mergaites ruošė mokytoja R. Juškienė.

Geriausiai sekėsi Nojui – jis pelnė II vietą. Karolis buvo apdovanotas už įtaigų žodį. Mūsų mergaitės žavėjo nepriekaištinga scenine kultūra, tvirtai išmoktu tekstu. Reikia džiaugtis, kad mokiniai nugali scenos baimę, kad gali išreikšti save.

Tokie konkursai skatina moksleivius domėtis lietuvių kalba ir literatūra, ugdo jų kūrybinius ir raiškos gebėjimus, puoselėja meninio žodžio suvokimą. Nuotraukos

Mokytoja Ramutė Dailidienė

Kategorijos: 2017-2018 | Komentarai įrašui Rajoninis meninio skaitymo konkursas yra išjungti

Geriausiems budėtojams – kelionė į Kauną

2017-2018 m. m.

Sausio 26 dieną 9 klasės mokiniai vyko į Kauno Žalgirio areną, kur vyko muzikiniai apdovanojimai „M.A.M.A. 2017“.

Mokiniai linksmai leido laiką, klausėsi naujausios lietuviškos muzikos.

Kelionę į renginį dovanojo mokyklos administracija, kadangi ši klasė 2016-2017 m. m. buvo pripažinta geriausiai budėjusia klase.

Mokytoja Rūta Juškienė

Kategorijos: 2017-2018 | Komentarai įrašui Geriausiems budėtojams – kelionė į Kauną yra išjungti

Išvyka į spektaklį

2017-2018 m. m.

Sausio 25 dieną mokyklos pradinukai kartu su mokytojomis Regina Jonaitiene ir Vilma Grigiene vyko į Jonavos kultūros centrą, kur žiūrėjo „Naisių vasaros teatro“ spektaklį „Melagių pilis“.

Tai žaismingas ir spalvingas pasakojimas apie tai, kaip vieną dieną per tuos melus Dinas pakliūva į didelę bėdą: keistuolio vežėjo įtikintas sėda į jo karietą ir nuvažiuoja tiesiai… į Melagių pilį. Ten Dinas patiria, kaip nesaldu pačiam būti apgaudinėjamam ir kaip sunku ištrūkti iš melo pinklių.

Namo grįžome linksmi ir laimingi. Džiaugėmės turėję galimybę puikiai praleisti laiką. Esame dėkingi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Jonavos skyriui, kad I pusmečio baigimo proga gavome tokią dovaną. Nuotraukos

Mokytoja Vilma Grigienė

Kategorijos: 2017-2018 | Komentarai įrašui Išvyka į spektaklį yra išjungti

Skaitovų konkursas

2017-2018 m. m.

Sausio 23 dieną mokykloje vyko 5-10 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas, skirtas Vinco Mykolaičio – Putino 125 metų jubiliejui paminėti.

Konkurse dalyvavo 12 mokinių. Skaitovų žodžio raiškumą vertino komisija: direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė, mokytojos Liuba Jonaitienė ir Sigita Juknienė.

Skaityti toliau

Kategorijos: 2017-2018 | Komentarai įrašui Skaitovų konkursas yra išjungti