Tėvelių dėmesiui

Kategorijos: 2016-2017 | Komentarai įrašui Tėvelių dėmesiui yra išjungti

Paminėjome Laisvės gynėjų dieną

Nuotraukos Dino Imbraso

Kategorijos: 2016-2017 | Komentarai įrašui Paminėjome Laisvės gynėjų dieną yra išjungti

Konkursas Laisvės gynėjų dienai paminėti

2016-2017 m. m.

Kiekvienais metais mūsų mokyklos priešmokyklinės ugdymo grupės ugdytiniai ir 1-4 klasių mokiniai rašo dailyraštį, skirtą Sausio 13-ajai – Laisvės gynėjų dienai paminėti.

Šiemet dailyraštį rašė 43 mokiniai.  Nuo mokinukų neatsiliko ir priešmokyklinio ugdymo grupės auklėtiniai. Jie parašė kelis pačius gražiausius žodžius apie Tėvynę.

Vertinimo komisija, kurioje dirbo mokyklos direktorė Dijana Vazgienė, lietuvių kalbos mokytojos Ramutė Dailidienė ir Rūta Juškienė, atrinko pačius geriausius, tvarkingiausius, gražiausius darbelius. Už geriausius darbus mokiniams įteiktos mokyklos direktorės padėkos.

Štai šių metų nugalėtojai:  priešmokyklinio ugdymo grupė – Augustė Dušauskaitė, 1 klasė – Agnė Morkūnaitė, 2 klasė – Evelina Mikalauskaitė, 3 klasė – Deimantė Didykaitė, 4 klasė  – Meida Rokaitė.

Specialioji pedagogė Irena Gritėnienė

Kategorijos: 2016-2017 | Komentarai įrašui Konkursas Laisvės gynėjų dienai paminėti yra išjungti

Konkurso „Kalėdinė kurpaitė“ rezultatai

2016-2017 m. m.

Lapkričio ir gruodžio mėnesiais mūsų mokyklą puošė Respublikinio I-IV klasių mokinių konkurso „Kalėdinė kurpaitė“ kūrybiniai darbai, sunešti ir suvežti iš dešimties respublikos mokyklų.

Kiekvieną dieną prie konkurso eksponatų netrūko smalsių žiūrovų, kurie gėrėjosi mokinių išmone, netikėtomis idėjomis, džiaugėsi jų kruopštumu, kantrybe, meniniais gabumais.

Mokyklos direktoriaus įsakymu sudaryta vertinimo komisija apžiūrėjo mokinių darbus ir išrinko nugalėtojus.

Skaityti toliau

Kategorijos: 2016-2017 | Komentarai įrašui Konkurso „Kalėdinė kurpaitė“ rezultatai yra išjungti

Žėrėki, Kalėdų eglute

2016-2017 m. m.

Gruodžio 28 d. „Boružėlių“ ir „Meškučių“ grupių vaikučiai susitiko su Kalėdų Seneliu – vyko šventinės popietės „Spindėki, žėrėki, Kalėdų eglute“.

Pasipuošę  įvairiausių personažų kostiumais, vaikučiai, lydimi tėvelių, močiučių, senelių, sugužėjo į aktų salę. Jie linksminosi žaisdami muzikinius žaidimus, dainuodami daineles, deklamuodami eilėraštukus, inscenizuodami pasakas.

Atskubėjęs taip visų laukiamas Kalėdų Senelis buvo sutiktas džiugiai. Jis pramogavo kartu su vaikučiais: dainavo daineles, šoko bei žaidė linksmus žaidimus. Vaikučių laukė ir kalėdinės dovanėlės.

Popietės dalyviai patyrė džiugių emocijų. Nuotraukos

Ikimokyklinio ugdymo auklėtojos

Daiva Ilevičienė, Alina Imbrasienė, Danguolė Steponavičienė