Naujovės švietimo sistemoje

Kategorijos: 2017-2018 | Komentarai įrašui Naujovės švietimo sistemoje yra išjungti

Mokslo ir žinių diena

2017-2018 m. m.

Rugsėjo pirmoji mokyklon sukvietė per vasarą pailsėjusius ir ūgtelėjusius mokinukus, gausų būrį tėvelių bei svečių. Šventinį rytmetį vedė Dominykas Dušauskas ir Milda Sakalauskaitė.

Mokyklos direktorė Dijana Vazgienė, sveikindama visus su Mokslo ir žinių diena, džiaugėsi uniformomis pasipuošusiais mokiniais, nauju mokyklai skirtu geltonuoju autobusu.

Kategorijos: 2017-2018 | Komentarai įrašui Mokslo ir žinių diena yra išjungti

Į mokyklą riedės naujas geltonasis autobusas

2016-2017 m. m.

Rugpjūčio 29 d. Vilniuje, Katedros aikštėje, įvyko iškilminga geltonųjų mokyklinių autobusiukų perdavimo savivaldybėms ceremonija.

Šiemet Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija 82 autobusiukus skyrė 55 savivaldybėms. Geltonasis mokyklinis autobusas skirtas ir mūsų mokyklai.

Autobusų perdavimo šventėje dalyvavo Jonavos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Erlandas Andrejevas, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vytautas Žebrauskas, mokyklos direktorė Dijana Vazgienė, mokyklos direktoriaus pavaduotojas ūkiui Audrutis Gabužis, vairuotojas Jonas Antanavičius, aštuntos klasės vadovė Asta Grigaliūnienė ir aštuntokės: Gertrūda Maželytė, Gabija Mickevičiūtė, Roberta Mikalauskaitė, Kamilė Trukšaninaitė. Nuotraukos Audručio Gabužio

Metraštininkų informacija

Kategorijos: 2016-2017 | Komentarai įrašui Į mokyklą riedės naujas geltonasis autobusas yra išjungti

Žeimių miestelio šventė „Tradicijos ir dabartis“ 2017

2016-2017 m. m.

Liepos 6 ir 8 dienomis Žeimiuose vyko tradicinė miestelio šventė „Tradicijos ir dabartis“, skirta paminėti Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną.

Žeimių miestelio šventė ypatinga tuo, jog turi savitas, metai iš metų besikartojančias tradicijas. Kaip ir kasmet, liepos 6-tąją šventę pradėjo nuo pat ankstyvo ryto prie Žeimių ežero susirinkę žvejai, varžęsi dėl svariausio laimikio. Iš viso dalyvavo 14 žūklės mėgėjų. Nugalėtoju tapo Vidmantas Lipinskas, kurio laimikis svėrė 1,949 kg, II vietą iškovojo Rolandas Božys su 0,722 kg laimikiu, nedaug atsiliko ir III vietos laimėtojas Nerijus Božys – 0,636 kg laimikis. Ugnei Sapranaitytei teko jauniausio dalyvio prizas, Svajūnas Kluonis buvo tituluotas taikliausiu žveju.

Skaityti toliau

Kategorijos: 2016-2017 | Komentarai įrašui Žeimių miestelio šventė „Tradicijos ir dabartis“ 2017 yra išjungti

Stovykla „Pažinimo džiaugsmas“

2016-2017 m. m.

Žeimių mokykloje – daugiafunkciame centre birželio 1-7 dienomis veikė dieninė vaikų vasaros poilsio stovykla 1-4 klasių mokiniams „Pažinimo džiaugsmas“. Pradinukai kasdien rinkosi mokyklos valgykloje, kur jų laukė skanūs pusryčiai ir kasdien vis kiti mokytojai, suplanavę įdomias, patrauklias veiklas.

Skaityti toliau

Kategorijos: 2016-2017 | Komentarai įrašui Stovykla „Pažinimo džiaugsmas“ yra išjungti