„Bebras 2018“

2018-2019 m. m.

Gruodžio 3 d. padėkas išsidalijo XV tarptautinio informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“, vykusio lapkričio mėnesį, dalyviai. Konkurso organizatoriai džiaugiasi, kad šiemet Lietuvoje „Bebro“ užduotis sprendė rekordinis dalyvių skaičius (virš 44 tūkstančių), o mes galime pasidžiaugti puikiais mūsų mokinių (dalyvavo net 64) rezultatais.

Geriausiai sekėsi antrokei Greta Dvareckaitei. Prie žaismingų konkurso užduočių jungėsi daugiau kaip 1300 Lietuvos antrokų. Nepaisant milžiniškos konkurencijos, Gretai pavyko laimėti III vietą šalyje. Diplomą ir dovanėles Greta atsiėmė Vilniuje, jubiliejinėje „Bebro“ šventėje, kuri vyko parodoje „Mokykla 2018“.  Nuotraukos Mariaus Dvarecko

Rezultatyviausių šalies sprendėjų penkiasdešimtukuose taip pat puikuojasi pirmokė Tilija Pleskytė, antrokai Aurimas Kacevičius ir Guoda Barišauskaitė, ketvirtokas Domantas Gutauskas. Į geriausių Jonavos rajono sprendėjų dešimtukus pakliuvo penktokės Smiltė Glinskaitė (4 vieta) ir Vesta Mulkytė (7 vieta), šeštokės Emilija Ružina (3 vieta) ir Juvilė Dubra (10 vieta), aštuntokės Aurėja Lėgėtavičiūtė (2 vieta) ir Ugnė Jakuitytė (4 vieta), dešimtokės Justina Zakarauskaitė (4 vieta) ir Gustė Davalgaitė (7 vieta).

Ačiū visiems mokiniams, dalyvavusiems mąstymo šventėje, pradinių klasių mokytojoms dėkoju už bendradarbiavimą, mokinių motyvavimą, skatinimą tobulėti.

Mokytoja Edita Gerulaitienė

Kategorijos: 2017-2018 | Komentarai įrašui „Bebras 2018“ yra išjungti

Šiaudinių sodų paroda

2018-2019 m. m.

Lapkričio 30 d. Kėdainių krašto muziejaus Tradicinių amatų centre Arnetų namuose atidaryta šiaudinių sodų paroda. Parodos autoriai – mūsų mokyklos dešimtokė Austėja Narkevičiūtė ir jos tėtis Artūras. Kūrėjai ne tik pristatė savo darbus, bet ir vedė edukacinę valandėlę parodos lankytojams.

Žavimės Austėjos kūrybingumu, kruopštumu, šeimos ir tautos tradicijų puoselėjimu, džiaugiamės, kad jos darbai nuolat sulaukia didžiulio dėmesio ir puikių įvertinimų.

Nuotraukos Artūro Narkevičiaus, Tradicinių amatų centro nuotraukų albumas

Mokytoja Rūta Juškienė

Kategorijos: 2018-2019 | Komentarai įrašui Šiaudinių sodų paroda yra išjungti

Rajoninis projekto „Metų mokinys“ turas

2018-2019 m. m.

Mūsų mokykloje jau aštuntus metus vykdomas projektas „Metų mokinys“, kuriuo siekiama pastebėti gabius mokinius, skatinti juos pasitikėti savimi, dalytis žiniomis, įgyta patirtimi, įvertinti savo veiklą ir rezultatus. Projekte dalyvauja visi: nuo mokyklos duris besiruošiančių užverti dešimtokų iki kelionę po žinių šalį pradedančių pirmokų.

Dalis šio projekto – rajono Metų aštuntoko rinkimai, į kuriuos kviečiami mokiniai iš kitų rajono mokyklų.

Skaityti toliau

Kategorijos: 2018-2019 | Komentarai įrašui Rajoninis projekto „Metų mokinys“ turas yra išjungti

Mokykla 2018

2018-2019 m. m.

Lapkričio 23 dieną 72 mokinių ir mokytojų grupė vyko į  respublikinę švietimo inovacijų parodą ,,Mokykla 2018“, kur išbandė naujausios įrangos ir mokymo priemonių teikiamas galimybes, dalyvavo edukaciniuose renginiuose, praktinėse veiklose, „Atradimų laboratorijose“. Nuotraukos

Mokytoja Rūta Juškienė

Kategorijos: 2018-2019 | Komentarai įrašui Mokykla 2018 yra išjungti

Rajone antri

2018-2019 m. m.

Lapkričio 22 d. 3-4 klasių mokinių komanda dalyvavo rajono kaimo mokyklų kvadrato varžybose.

Laimėjome II-ąją vietą. Grįžome su medaliais. Atkaklioje kovoje nusileidome rukliškiams, bet nugalėjome užusališkius…

Sveikinimai kovingiems pradinukams! Nuotrauka

Sporto būrelio vadovė Liuba Jonaitienė

Kategorijos: 2018-2019 | Komentarai įrašui Rajone antri yra išjungti

Geomokslų olimpiada

2018-2019 m. m.

Lapkričio 16 d. aštuntos klasės mokinė Aurėja Lėgėtavičiūtė dalyvavo KTU vykusiame Lietuvos geomokslų olimpiados I ture.

Olimpiadoje, kuri skatina domėjimąsi žemės mokslais, kūrybiškumą, kritinį mąstymą, aštuntokei sekėsi puikiai.

Mokytoja Asta Vancevičienė

Kategorijos: 2018-2019 | Komentarai įrašui Geomokslų olimpiada yra išjungti