Jonavos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas dėl Jonavos rajono savivaldybės ikimokyklinio ir  (ar) priešmokyklinio ugdymo grupių veiklos 2018 metų vasarą

Kategorijos: 2017-2018 | Komentarai įrašui Jonavos r. savivaldybės ikimokyklinio ir (ar) priešmokyklinio ugdymo grupių veikla 2018 metų vasarą yra išjungti

Išvyka į Prahą

2017-2018 m. m.

Birželio 15 dieną 44 žmonių grupė (mokinių, mokinių tėvų ir Žeimių miestelio bendruomenės narių) vyko į pažintinę ekskursiją po Čekijos sostinę Prahą.

Prahoje praleidome dvi nuostabias dienas, susipažinome su garsiausiais Prahos kultūros objektais. Ypatingai visus sužavėjo apsilankymas Hrade. Ten pamatėme net 600 metų statytą Šv. Vito katedrą, Šv. Vaclavo koplyčią, garsiąją Paskutiniojo teismo mozaiką.

Kategorijos: 2017-2018 | Komentarai įrašui Išvyka į Prahą yra išjungti

Vasaros pamokėlės

Birželio 14-15 dienomis į ištuštėjusią mokyklą-daugiafunkcį centrą rinkosi būsimieji pirmokai. Pirmosios pamokos dažnam mokiniui buvo nelengvas išbandymas: reikėjo susipažinti su nauja mokytoja, teko atlikti įvairių lietuvių kalbos, matematikos, pasaulio pažinimo užduočių, įsiminti pirmąsias elgesio taisykles mokykloje.

Mokytoja paruošė linksmų užduočių, veiklą vykdė pasitelkusi žaidybinių elementų,  stengėsi kiek įmanoma daugiau sužinoti apie vaiko galimybes bei supažindinti būsimą mokinį su veiklomis mokykloje.

Liko mažiau nei trys mėnesiai smagaus, nerūpestingo poilsio. Iki susitikimo rugsėjo pirmąją!

Mokytoja Vilma Grigienė

Kategorijos: 2017-2018 | Komentarai įrašui Vasaros pamokėlės yra išjungti

VII „Metų mokinio“ sezonas

2017-2018 m. m.

Mokslo metų pabaigoje apdovanoti projekto „Metų mokinys“ septintojo sezono nugalėtojai.

Metų mokiniams piniginius prizus įsteigė buvęs mokyklos mokinys Nerijus Kanapinis, antrųjų ir trečiųjų vietų laimėtojai apdovanoti saldžiaisiais „Bruneros“ prizais.

Nugalėtojais šiemet tapo:

Skaityti toliau

Kategorijos: 2017-2018 | Komentarai įrašui VII „Metų mokinio“ sezonas yra išjungti

„Raktai iš paliktų namų…“

2017-2018 m. m.

Pilietinė iniciatyva „Raktai iš paliktų namų…“

Birželio 14-osios – Gedulo ir vilties dienos – minėjimas Nuotraukos

Kategorijos: 2016-2017 | Komentarai įrašui „Raktai iš paliktų namų…“ yra išjungti

„Pažinimo džiaugsmas 2018“

2017-2018 m. m.

Birželio 1, 4-8 dienomis Žeimių mokykloje-daugiafunkciame centre klegėjo vaikų juokas, skambėjo dainos, o vasaros atostogos, rodėsi, kažkur „pabėgo“. 1-4 klasių mokiniai dalyvavo Vaikų vasaros ir poilsio užimtumo programoje „Pažinimo džiaugsmas 2018“. 6 dienas vaikai buvo užimti įvairiomis veiklomis. Kiekviena diena prasidėdavo mankšta-šokiu su mokytoja Asta.

Skaityti toliau

Kategorijos: 2017-2018 | Komentarai įrašui „Pažinimo džiaugsmas 2018“ yra išjungti