Kategorijos: 2016-2017 | Komentarai įrašui „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2017“ kviečia išsakyti ir parodyti nepritarimą patyčioms yra išjungti

„Drąsūs, stiprūs, vikrūs“

2016-2017 m. m.

Šių metų kovo 21 dieną mokyklos 5-6 klasių komanda dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose. Mokiniai turėjo įrodyti savo vikrumą varydamiesi kamuolį aplink kliūtis, drąsumą atlikdami kūlverstį ir tuo pačiu pagaudami ore išmestą kamuolį bei stiprumą bėgdami maksimaliu greičiu, šokdami per suoliuką ir t.t

Džiaugiames II – ąją vietą ir puikiomis varžybomis.

Komandos sudėtis: Saimonas Pagrandis, Gabrielius Vasiliauskas, Dovydas Mickevičius, Liutauras Lipinskas, Arentas Ilevičius, Ignas Alaburda, Haroldas Orlauskas, Simona Čiulkevičiūtė. Ugnė Jakuitytė, Mantė Raulinaitytė, Gabija Svirskaitė, Aurėja Legetavičiūtė, Austėja Šimanskaitė. Nuotraukos

Mokytoja Živilė Jefimenkė

Kategorijos: 2016-2017 | Komentarai įrašui „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ yra išjungti

„Legenda apie Vilniaus pilį“

2016-2017 m. m.

Kovo 17 d. „Meškučių“, „Boružėlių“ ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikučiai tėvelius ir mokyklos bendruomenę pakvietė į atvirą veiklą – spektaklį „Legenda apie Vilniaus pilį“, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai ir mokyklos gimtadieniui paminėti.

Mažieji artistai žiūrovams surengė sugrįžimą į praeitį, į kunigaikščio Gedimino valdymo laikus ir papasakojo, kaip atsirado Gedimino pilis ir Vilnius tapo šalies sostine. Nuotraukos Jūratės Trukšaninienės

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Danguolė Steponavičienė

Kategorijos: 2016-2017 | Komentarai įrašui „Legenda apie Vilniaus pilį“ yra išjungti

Skaitymo strategijų taikymo pamokose ir popamokinėje veikloje galimybės

2016-2017 m. m.

Kovo 17 d. Jonavos r. Panoterių Petro Vaičiūno pagrindinėje mokykloje vyko respublikinė metodinė – praktinė konferencija „Skaitymo strategijų taikymo pamokose ir popamokinėje veikloje galimybės“, kurios tikslas buvo paraginti mokytojus aktyviau skleisti savo gerąją darbo patirtį, suteikti teorinių ir praktinių žinių, skatinti tobulinti savo inovatyvumo, iniciatyvumo ir kūrybingumo kompetencijas.

Konferencijoje dalyvavo 11 respublikos mokyklų atstovai. Savo gerąja darbo patirtimi dalinosi 9 mokyklų: Kauno Maironio universitetinės gimnazijos, Elektrėnų „Ąžuolyno” progimnazijos, LSU Kėdainių „Aušros” progimnazijos, Ukmergės r. Deltuvos pagrindinės mokyklos, Jonavos „Neries” pagrindinės mokyklos, Jonavos r. Petro Vaičiūno pagrindinės mokyklos, Jonavos r. Užusalių pagrindinės mokyklos, Jonavos r. Bukonių mokyklos-daugiafunkcio centro ir mūsų mokyklos įvairių dalykų mokytojai, direktoriai ir jų pavaduotojai ugdymui bei bibliotekininkai.

Skaityti toliau

Kategorijos: 2016-2017 | Komentarai įrašui Skaitymo strategijų taikymo pamokose ir popamokinėje veikloje galimybės yra išjungti

Mokinių tėvų ir pedagoginių darbuotojų susirinkimas

2016-2017 m. m.

Kovo 16 dieną mokykloje vyko mokinių tėvų ir pedagoginių darbuotojų susirinkimas.

Direktorė Dijana Vazgienė supažindino su mokyklos psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos priemonių planu, aptarė, kokią pagalbą vaikui gali teikti mokykla, kuo gali padėti tėvai, įtarus, kad vaikas turi žalingų įpročių.

Informacinių technologijų mokytoja Edita Gerulaitienė organizavo paskaitą-diskusiją „Vaikų saugumas internete“, kurioje aptarė virtualioje erdvėje tykančius pavojus bei sprendimus, galinčius užtikrinti saugų naudojimąsi technologijomis.

Diskusijoje aktyviai dalyvavo ne tik tėvai, bet ir susirinkime apsilankęs Jonavos rajono meras Eugenijus Sabutis. Nuotraukos Rūtos Juškienės

Direktorė Dijana Vazgienė

Kategorijos: 2016-2017 | Komentarai įrašui Mokinių tėvų ir pedagoginių darbuotojų susirinkimas yra išjungti