Gyvenkime sveikai!

2018-2019 m. m.

Spalio 18 d. 1-4 klasėse vyko integruota dailės-technologijų ir pasaulio pažinimo pamoka, skirta sveikos mitybos ugdymui.

Apie sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą pradinukams pasakojo sveikatos priežiūros specialistė Kazimiera Šaminienė.

Antroje pamokos dalyje mokiniai spalvino, piešė, kirpo, klijavo, aplikavo įvairius darbelius, susijusius su sveika mityba. Na, o pamokos pabaigoje surengė kūrybinių darbų parodą.

Mokytoja Vilma Grigienė

Kategorijos: 2018-2019 | Komentarai įrašui Gyvenkime sveikai! yra išjungti

Derliaus šventė Žeimiuose

2018-2019 m. m.

Spalio 13 dieną žeimiečiai šventė Derliaus šventę.

Rudens spalvomis numarginta šventinė diena prasidėjo draugiškomis salės futbolo varžybomis tarp Jonavos rajono policijos komisariato ir visuomeninės organizacijos „Žeimių bendruomenė“  komandų. Pergalę šventė policijos pareigūnai, o žeimiečių komanda nenusiminė ir revanšo tikisi kitose varžybose.

Uždarius sporto salės duris, šventė persikėlė į Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro aktų salę, kur šurmuliavo ūkininkų turgelis, klegėjo, žaidė ir šoko vaikai,  skambėjo Juškonių kaimo kapelos dainos.

Skaityti toliau

Kategorijos: 2018-2019 | Komentarai įrašui Derliaus šventė Žeimiuose yra išjungti

Ekskursija „Valstybingumo paminklai Žeimiuose“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui

2018-2019 m. m.

Spalio 9 d. Jonavos rajono bendrojo lavinimo mokyklų 8-10 klasių mokinių ekskursijoje „Valstybingumo paminklai Žeimiuose“, skirtoje Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui, dalyvavo Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro ir Upninkų pagrindinės mokyklos mokiniai.

Jau antri metai upninkiečiai atvyksta į ekskursiją Žeimiuose. Šiemet atvyko 7-10 klasių mokinių grupė, lydima mokytojų Margaritos Danilevičienės ir Loretos Grušauskienės. Ne tik mes buvome pasiruošę priimti svečius, bet ir oras buvo labai palankus ekskursijai.

Skaityti toliau

Kategorijos: 2018-2019 | Komentarai įrašui Ekskursija „Valstybingumo paminklai Žeimiuose“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui yra išjungti

Mokytojų diena

2018-2019 m. m.

Spalio 5 d. buvo minima Tarptautinė mokytojų diena. Šventinė nuotaika buvo juntama visoje mokykloje. Ryte į darbą atvykusius mokytojus pasitiko mokyklos šeimininkai – dešimtokai, kurie su šypsenomis ir gera nuotaika pedagogams dovanojo savo rankų darbo ryškiaspalves gėles.

Šią dieną mokytojams buvo leista pailsėti. Pedagogus vadavo ir pamokas vedė mokinių mamos bei sesės: Brigita Macuganovaitė, Roberta Dvareckienė, Julija Šutavičiūtė, Kristina Pagrandienė, Viktorija Mikalauskaitė. Pradinių klasių mokiniams vyko karjeros ugdymo diena.

Skaityti toliau

Kategorijos: 2018-2019 | Komentarai įrašui Mokytojų diena yra išjungti

Kategorijos: 2018-2019 | Komentarai įrašui yra išjungti