„The day for my pet“

2016-2017 m. m.

Vasario mėnesį 2 klasės mokiniai su mokytoja Jūrate Smailiene ir anglų kalbos mokytoja Inga Dūdiene prisijungė prie eTwinning projekto „The day for my pet“ („Diena mano augintiniui“), kurį paskelbė mokytoja iš Čekijos Respublikos. Projekte taip pat dalyvauja antrokai iš Portugalijos, Latvijos, Bulgarijos.

Mokiniai jau turėjo sukurti savo mokyklos pristatymą, projekto logotipus. Geriausiu Lietuvos komandos logotipu buvo pripažintas Erikos Alaburdaitės logotipas.

Kita užduotis – nusifotografuoti su savo augintiniais, parengti trumpus aprašymus apie juos.  Mokinių darbus galite matyti elektroninėje knygoje.

Iki mokslo metų pabaigos mokinių dar laukia daug įdomių užduočių. Nuotraukos

Mokytoja Inga Dūdienė

Kategorijos: 2016-2017 | Komentarai įrašui „The day for my pet“ yra išjungti

Vanduo ir knyga – didžiausios pasaulio brangenybės

2016-2017 m. m.

Aktorius Giedrius Savickas viename interviu paklaustas, kur mėgsta skaityti, atsakė, kad „geriausios vietos skaityti yra vonia ir traukinys, o puikiausiai būtų – vonia traukinyje“.

Skaityti vonioje mėgsta dažnas, štai amerikiečiai turi net Nacionalinę skaitymo vonioje dieną. Švenčia ją vasario 9-ąją jau keletą metų, o kai kuriuose šaltiniuose skaitymo vonioje dienai jau suteikiamas ir tarptautinės dienos statusas.

Vasario 9 d. bibliotekininkė Edita Gerulaitienė ir anglų kalbos mokytoja Inga Dūdienė kartu su „Metraštininkų“ bei „Samariečių“ būrelių vaikais taip pat kvietė skaityti… vonioje…

Skaityti toliau

Kategorijos: 2016-2017 | Komentarai įrašui Vanduo ir knyga – didžiausios pasaulio brangenybės yra išjungti

Jonavoje varžėsi pradinukai

2016-2017 m. m.

Vasario 8 dieną pradinių klasių mokinių komanda dalyvavo Jonavos mokyklų žaidynių kvadrato varžybose.

Namo grįžome pasipuošę bronzos medaliais.

Sveikiname komandos žaidėjus: antroką Aretą, trečiokę Deimantę, ketvirtokus Andrėją, Emiliją, Juvilę, Dariją, Gytį, Matą, Ugnių, Enriką, Nojų. Nuotraukos

Sporto būrelio mokytoja Liuba Jonaitienė

Kategorijos: 2016-2017 | Komentarai įrašui Jonavoje varžėsi pradinukai yra išjungti

Iš rajoninio meninio skaitymo konkurso grįžo su diplomais

Vasario 7 d. Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijoje vyko mokinių meninio skaitymo konkursas, kuriame dalyvavo 39 skaitovai, geriausiai pasirodę savo mokyklose. Džiugu, kad mūsų mokyklos auklėtiniai pelnė prizines vietas 5-8 klasių mokinių grupėje.

Aštuntokė Ugnė Šneliūtė (mokyt. R. Juškienė) tapo II vietos prizininke. Labai įtaigiai ir išraiškingai perteikė ištrauką iš K. Gudonytės kūrinio „Ida iš šešėlių sodo“. Skaitovė buvo labai stipri. Nesijautė nei jaudulio, nei skubėjimo.

Šeštokas Karolis Rokas (mokyt. R. Dailidienė) tapo I vietos nugalėtoju. Mokinys skaitė ištrauką iš linksmo ir šmaikštaus K. Sajos kūrinio „Jei nutrauksim sliekui koją‘‘. Skaitant Karoliui jautėsi auditorijos susidomėjimas ir palaikymas.

Tikrai puikiai skaitė ir devintokė Milda Sakalauskaitė (mokyt. R. Juškienė). Mergaitė pirmą kartą didesnėje scenoje, gal išgyveno jaudulį, bet Milda taip pat susilaukė pagyrų.

Vasario 25 d. Kauno rajono Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijoje vyks mokinių meninio skaitymo konkurso regioninis turas. Palinkėkime Karoliui sėkmės.

Mokytoja Ramutė Dailidienė

Kategorijos: 2016-2017 | Komentarai įrašui Iš rajoninio meninio skaitymo konkurso grįžo su diplomais yra išjungti

Aptartos seniūnijos problemos

2016-2017 m. m.

Sausio 31 d. Kauno apskrities vyriausiojo policijos Jonavos rajono policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK Jonavos r. PK) pareigūnai Jonavos rajono savivaldybės Žeimių seniūnijoje susitiko su seniūnijos seniūnu Faustu Pilipavičiumi, seniūnaičiais, socialiniais darbuotojais, Žeimių daugiafunkcio centro vadovais.

Skaityti toliau

Kategorijos: 2016-2017 | Komentarai įrašui Aptartos seniūnijos problemos yra išjungti