Kvadrato varžybos

2017-2018 m. m.

Lapkričio 24 dieną Jonavos kūno kultūros ir sporto centre vyko kaimo vietovių mokyklų mergaičių ir berniukų kvadrato varžybos.

Mergaičių komanda (R. Preikšaitė, A. Šimanskaitė. E. Sedelskytė, A. Didykaitė, J. Dubra, D. Vilkelytė, I. Kšivinskaitė, E. Ružina) turėjo tik vieną varžovų komandą, ir, deja, žaidžiant jai teko nusileisti.

Berniukų komanda (A. Stasiukonis, I. Alaburda, H. Orlauskas, A. Ilevičius, N. Martinionis, D. Dušauskas, G. Barišauskas, K, Puikys, E. Vasiliauskas) aršiai kovojo dėl pergalės su penkiomis komandomis.

Abi mokyklai atstovavusios komandos parsivežė II vietas. Nuotraukos

Mokytoja Živilė Jefimenkė

Kategorijos: 2017-2018 | Komentarai įrašui Kvadrato varžybos yra išjungti

Rudens palydos ir pyragų konkursas

2017-2018 m. m.

Lapkričio 19 d. Žeimių mokykloje-daugiafunkciame centre vyko popietė „Paskutiniai rudens akordai ir skaniausio pyrago konkursas“. Nuotraukos

Kategorijos: 2017-2018 | Komentarai įrašui Rudens palydos ir pyragų konkursas yra išjungti

„Jonavos kraštiečiai kelyje į nepriklausomybę“

Nuotrauka iš „Jonavos žinių“ svetainės

Lapkričio 16 d. mūsų devintokės Erika Salinaitė, Deimantė Penkauskaitė, Sandra Mikalauskaitė ir Justina Zakarauskaitė dalyvavo Jonavos rajono bendrojo ugdymo mokyklų 8-9 (I gimnazijos) klasių mokinių viktorinoje „Jonavos kraštiečiai kelyje į nepriklausomybę“, skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti, kuri vyko Jonavos Justino Vareikio progimnazijoje.

Skaityti toliau

Kategorijos: 2017-2018 | Komentarai įrašui „Jonavos kraštiečiai kelyje į nepriklausomybę“ yra išjungti

„Mokyklų muziejuose saugojamų archeologinių radinių paieška ir katalogizavimas“

Lapkričio 16 d. mokyklos muziejuje lankėsi asociacijos „Pernakta“ vykdomo projekto „Mokyklų muziejuose saugojamų archeologinių radinių paieška ir katalogizavimas“ dalyvės, archeologės Arnita Petrulytė (NM Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai) ir Monika Žemantauskaitė (Lietuvos istorijos institutas).

Vykdydamos projektą, viešnios domėjosi mūsų mokyklos muziejuje saugojamais akmeniniais kirvukais.

Šie Žeimių apylinkių archeologijos paminklai bus įtraukti į virtualų šalies mokyklų muziejuose saugojamų archeologijos radinių katalogą.

Mokytoja Valentina Zujevaitė

Kategorijos: 2017-2018 | Komentarai įrašui „Mokyklų muziejuose saugojamų archeologinių radinių paieška ir katalogizavimas“ yra išjungti

Rankos ir kuria, ir griauna

2017-2018 m. m.

Kaip ir kasmet lapkričio 16 d. minėjome Tarptautinę Tolerancijos dieną.

Šiemet šios dienos simbolis – rankos. Mokiniai piešė piešinius, kūrė koliažus, gamino rankas iš popieriaus.

Panaudodami mokytojo parinktus pavyzdžius, aptarė nepakantumo, netolerancijos atvejus mokykloje, klasėje, namuose, remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais diskutavo apie tai, kad pasaulyje žmogaus rankos daro ir gerus, ir blogus darbus.

Mokinių tarybos informacija
Kategorijos: 2017-2018 | Komentarai įrašui Rankos ir kuria, ir griauna yra išjungti

Respublikinis moksleivių meninio skaitymo konkursas

2017-2018 m. m.

Lapkričio 11 d. Maironio lietuvių literatūros muziejuje vyko respublikinio moksleivių meninio skaitymo konkurso I turas. Jame dalyvavo du mūsų mokyklos mokiniai: penktokas Nojus Rozenbergas (mokyt. R. Juškienė) ir septintokas Karolis Rokas (mokyt. R. Dailidienė).

Renginį pradėjo ir sveikinimo žodį tarė muziejaus direktorė Aldona Ruseckaitė. Komisiją sudarė aktoriai  A. Keliuotytė, D. Škelevaitė ir L. Zorūbaitė. Į konkursą atvyko 122 skaitovai iš įvairių Lietuvos mokyklų, pusė iš jų (62) varžėsi 1-8 klasių grupėje.

Skaityti toliau

Kategorijos: 2017-2018 | Komentarai įrašui Respublikinis moksleivių meninio skaitymo konkursas yra išjungti

Klasės valandėlė mokyklos muziejuje

2017-2018 m. m.

Lapkričio 10 dieną  mes, 5 klasės mokiniai, su klasės vadove Roberta Šidlauskiene per  klasės valandėlę lankėmės mokyklos istorijos muziejuje.

Mus ten pasitiko istorijos mokytoja Valentina Zujevaitė, kuri pasakojo mokyklos istoriją nuo labai senų laikų. Gavome ir užduočių, kurias stengėmės atlikti kuo geriau.

Istorijos mokytoja mums išdalino dalyvių korteles, kuriose surašytos svarbiausios mokyklos istorijos datos.

Mums labai patiko ši pamoka. Nuotraukos

Metraštininkai Darija Vilkelytė, Gytis Barišauskas, Modestas Jasilionis

Kategorijos: 2017-2018 | Komentarai įrašui Klasės valandėlė mokyklos muziejuje yra išjungti