Prisiminkime konkursą „Visa mokykla šoka“

Kategorijos: 2016-2017 | Komentarai įrašui Prisiminkime konkursą „Visa mokykla šoka“ yra išjungti

Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas

Jau penktus metus Jonavos rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklos, naudodamos nacionaliniu lygmeniu sukurtus standartizuotus vertinimo įrankius, turi galimybę patikimiau ir objektyviau įsivertinti mokinių pasiekimus bei ugdymo kokybę.

Iki šiol vykdyti 2 klasių diagnostiniai ir 4, 6, 8 klasių standartizuoti testai dabar vadinami Nacionaliniu mokinių pasiekimų patikrinimu. Nuo šių metų jie reglamentuoti švietimo ir mokslo ministro 2017 m. sausio 4 d. įsakymu.

Pagal Jonavos rajono savivaldybės administracijos direktorius pasirašytą bendradarbiavimo sutartį su Nacionaliniu egzaminų centru, visose savivaldybės mokyklose 2, 4, 6 ir 8 klasių mokiniai atliks diagnostinius/standartizuotus testus ir pildys klausimynus, skirtus mokyklos aplinkos ir kokybės (mokyklos klimatas, mokinių mokėjimas mokytis ir pan.) rodikliams apskaičiuoti.

Skaityti toliau

Kategorijos: 2016-2017 | Komentarai įrašui Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas yra išjungti

Žygis „Žeimių mokyklai – 422“

2016-2017 m. m.

2017 metais sukanka 422 metai, kai buvo įsteigta Žeimių mokykla. Tai seniausia mokykla Jonavos rajone.

Kasmet mokyklos bendruomenė įvairiais renginiais pamini įstaigos gimtadienį, kraštotyros būrelio nariai (vadovė Valentina Zujevaitė) išleidžia stendinį pranešimą apie mokyklos istoriją, klasių vadovai organizuoja klasės valandas „Žeimių mokyklos istorijos puslapiai“.

Šiais metais gimtadienio  šventę organizavome  kartu su Jonavos visuomenės sveikatos biuru bei Jonavos šaulių 211 kuopos jaunaisiais šauliais. Pasirinkome netradicinę formą – 15 km žygį po Žeimių apylinkes. Tai buvo tikras iššūkis, nes pirmą kartą visi kartu įveikėme tokį atstumą.

Skaityti toliau

Kategorijos: 2016-2017 | Komentarai įrašui Žygis „Žeimių mokyklai – 422“ yra išjungti

Atvelykio šventė

2016-2017 m. m.

Rodos, taip neseniai varėme žiemą, o štai jau į duris pasibeldė Velykos – džiaugsmo, atsigavėjimo šventė, simbolizuojanti augmenijos prisikėlimą, gyvybės, gamtos atgimimą.

Prabėgus savaitei po šv. Velykų ateina Atvelykis. Tai – vaikų Velykėlės, šventė, per kurią visas dėmesys skiriamas vaikams.

Kategorijos: 2016-2017 | Komentarai įrašui Atvelykio šventė yra išjungti

„Lietuvos paukščiai 2017“

2016-2017 m. m.

Kovo – balandžio mėn. priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytinis Tomas Andrulis (pedagogė Danguolė Steponavičienė) ir „Meškučių“ grupės ugdytinė Nerilė Svirskaitė (auklėtoja Dalia Silevičienė) dalyvavo respublikiniame vaikų piešinių ir nuotraukų konkurse „Lietuvos paukščiai 2017“.

Dalyviai apdovanoti padėkos raštais.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Danguolė Steponavičienė, ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Dalia Silevičienė

Kategorijos: 2016-2017 | Komentarai įrašui „Lietuvos paukščiai 2017“ yra išjungti