Žeimių miestelio šventė „Tradicijos ir dabartis“ 2017

2016-2017 m. m.

Liepos 6 ir 8 dienomis Žeimiuose vyko tradicinė miestelio šventė „Tradicijos ir dabartis“, skirta paminėti Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną.

Žeimių miestelio šventė ypatinga tuo, jog turi savitas, metai iš metų besikartojančias tradicijas. Kaip ir kasmet, liepos 6-tąją šventę pradėjo nuo pat ankstyvo ryto prie Žeimių ežero susirinkę žvejai, varžęsi dėl svariausio laimikio. Iš viso dalyvavo 14 žūklės mėgėjų. Nugalėtoju tapo Vidmantas Lipinskas, kurio laimikis svėrė 1,949 kg, II vietą iškovojo Rolandas Božys su 0,722 kg laimikiu, nedaug atsiliko ir III vietos laimėtojas Nerijus Božys – 0,636 kg laimikis. Ugnei Sapranaitytei teko jauniausio dalyvio prizas, Svajūnas Kluonis buvo tituluotas taikliausiu žveju.

Skaityti toliau

Kategorijos: 2016-2017 | Komentarai įrašui Žeimių miestelio šventė „Tradicijos ir dabartis“ 2017 yra išjungti

Stovykla „Pažinimo džiaugsmas“

2016-2017 m. m.

Žeimių mokykloje – daugiafunkciame centre birželio 1-7 dienomis veikė dieninė vaikų vasaros poilsio stovykla 1-4 klasių mokiniams „Pažinimo džiaugsmas“. Pradinukai kasdien rinkosi mokyklos valgykloje, kur jų laukė skanūs pusryčiai ir kasdien vis kiti mokytojai, suplanavę įdomias, patrauklias veiklas.

Skaityti toliau

Kategorijos: 2016-2017 | Komentarai įrašui Stovykla „Pažinimo džiaugsmas“ yra išjungti

„Mažasis Baltijos kruizas“

2016-2017 m. m.

Birželio  2-4 dienomis 45 žmonių grupė – mokiniai, mokinių tėvai ir mokytojai vyko į kelionę „Mažasis Baltijos kruizas“.

Visų pirma atvykome į Latviją, kino miestelį Cinevillą, stebėjome, kaip po atviru dangumi yra kuriamas kinas. Ekskursinės programos metu apžiūrėjome vietinius objektus: bažnyčią, istorinius tiltus, turgaus aikštę, akmenimis grįstas gatves, Dauguvos krantinę su laivais, tramvajų, karinės technikos ir kitus rekvizitus, leidžiančius pažvelgti į kino kūrimo užkulisius.

Skaityti toliau

Kategorijos: 2016-2017 | Komentarai įrašui „Mažasis Baltijos kruizas“ yra išjungti

Išvyka prie savanorių kapų

2016-2017 m. m.

Įgyvendinant projektinę ir pažintinę veiklą birželio 2 d. septintos klasės mokiniai, lydimi mokytojų Elenos Vojevuckaitės ir Valentinos Zujevaitės, dalyvavo ekskursijoje „Žeimių kultūros ir istorijos paveldas“.

Išvykos tikslai ir uždaviniai: ugdyti mokinių pilietiškumą, meilę ir pagarbą gimtajam kraštui, skatinti mokinius domėtis gyvenamosios vietovės istorija ir kultūros paveldu, mokyti rinkti ir kaupti kraštotyrinę medžiagą. Mokiniai aplankė savanorių kapus Žeimių kapinėse, nufotografavo juos ir prisiminė istoriją. Pagerbdami savanorių atminimą, uždegė žvakutes. Išvyka palietė mokinių jausmus ir privertė susimąstyti.

Skaityti toliau

Kategorijos: 2016-2017 | Komentarai įrašui Išvyka prie savanorių kapų yra išjungti

Šeštokų išvyka į Kauną

2016-2017 m. m.

Paskutinę mokslo metų dieną šeštos klasės mokiniai išvyko į Kauną. Apsilankėme prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ naujai atidarytame edukaciniame pramogų centre „Curiocity“.

Greitai prabėgo laikas lankantis žmogaus kūno, garsų, žemės ir kosmoso, statybų ir dizaino, gamtos jėgų  pažinimo erdvėse.

Žavėjo skrydis erdvėlaiviu į Marsą, greitosios pagalbos ekipažo iššūkiai, kliūčių ruožas virš degančios ugnikalnio lavos, čiuožimas vaivorykšte, liepsnojančio namo gelbėjimas, detektyvinių situacijų narpliojimas, radijo laidų įrašų studija, kulinarinių užsiėmimų klasė,  renginių amfiteatras ir daugybė kitų galimybių žaisti, patirti, išmokti, pajausti!

Taip prasidėjo mūsų vasaros atostogos. Spėsime daug pamatyti, pakeliauti, patirti. Nepajusime, kaip vėl pasibels rugsėjis. Nuotraukos

Mokytoja Ramutė Dailidienė

Kategorijos: 2016-2017 | Komentarai įrašui Šeštokų išvyka į Kauną yra išjungti