Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas

Balandžio 16 – gegužės 4 dienomis mokykloje vyks

Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas (NMPP).

NMPP tvarkaraštis

Kategorijos: 2017-2018 | Komentarai įrašui Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas yra išjungti

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“

2017-2018 m. m.

Balandžio 18 d. paskelbti kovo mėnesį vykusio Tarptautinio matematikos konkurso „Kengūra“ rezultatai.

Šiemet konkurse matematines žinias išbandė 13 mūsų mokyklos mokinių: Kamilė Baltrimavičiūtė (2 kl.), Emilis Pagrandis (2 kl.), Ksaulė Pagrandytė (2 kl.), Tadas Našlėnas (4 kl.), Deimantė Didykaitė (4 kl.), Ugnius Trukšaninas (5 kl.), Gytis Barišauskas (5 kl.), Matas Gižys (5 kl.), Simona Čiulkevičiūtė (7 kl.), Ugnė Jakuitytė (7 kl.), Gabija Svirskaitė (7 kl.), Mantė Raulinaitytė (7 kl.), Aurėja Lėgėtavičiūtė (7 kl.).

Geriausiai sekėsi Aurėjai ir Ugnei. Abi merginos pateko į geriausių rajono dalyvių dešimtuką. Kitų mokinių rezultatai taip pat nenuvylė nei mokinių, nei mokytojų.

Sėkmės mokantis matematikos linki matematikos mokytoja Roberta Šidlauskienė

Kategorijos: 2017-2018 | Komentarai įrašui Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“ yra išjungti

Istorijos pamoka mokyklos muziejuje

2017-2018 m. m.

Balandžio 18 d. 5 klasės mokiniams istorijos pamoka „Mūsų gyvenamoji vietovė praeityje: Žeimiai tarp dviejų pasaulinių karų“ vyko mokyklos muziejuje.

Penktokai mokėsi rinkti informaciją mokyklos istorijos muziejaus ekspozicijoje ir per mokyklos veiklą suvokti Žeimių krašto tarpukario laikotarpio istoriją. Nuotraukos

Mokytoja Valentina Zujevaitė

Kategorijos: 2017-2018 | Komentarai įrašui Istorijos pamoka mokyklos muziejuje yra išjungti

„Aš ateinu“

„Jonavos žinių“ nuotrauka

Balandžio 13 d. Jonavos kultūros centre įvyko Jonavos talentų konkursas  „Aš ateinu“.

Konkurse dalyvavęs mūsų mokyklos septintokas Karolis Rokas laimėjo garbingą antrąją vietą ir 150 € premiją. Sveikiname Karolį!

Daugiau apie konkursą

Kategorijos: 2017-2018 | Komentarai įrašui „Aš ateinu“ yra išjungti

Viešnagė Jonavos politechnikos mokykloje

Balandžio 13 d. mes, dešimtokai, lankėmės Jonavos politechnikos mokykloje, kur buvo surengta atvirų durų diena.

Paskaitoje su LAMA BPO atstovais buvo pasakojama apie stojimo į mokyklas sąlygas, pristatomos dažniausiai pasirenkamos profesijos. Sužinojome apie Jonavos politechnikos mokyklos siūlomas profesinio mokymo programas, klausėmės profesijų pristatymų, apžiūrėjome mokymo dirbtuvės, kabinetus.

Išvyka labai patiko, sužinojome svarbių dalykų, kurių mums prireiks renkantis mokyklą kitais metais.

10 klasės mokinė Brigita Macuganovaitė

Kategorijos: 2017-2018 | Komentarai įrašui Viešnagė Jonavos politechnikos mokykloje yra išjungti

,,Augu Lietuvoje laimingas/Augu Jonavoje laimingas“

2017-2018 m. m.

Vasario 26 – kovo 16 d. vyko konkursas „Augu Lietuvoje laimingas/Augu Jonavoje laimingas“, kuriame dalyvavo „Boružėlių“, „Meškučių“, JPUG ugdytiniai: Danielius Jaroščenko, Akvilė Dubra, Gytis Musiejus, Andrėja Maželytė. Konkursui vaikučius ruošė auklėtojos Alina Imbrasienė, Dalia Silevičienė, Danguolė Steponavičienė.

Balandžio 12 d. Jonavos rajono savivaldybės Jeronimo Ralio salėje dalyviai buvo apdovanoti padėkomis. Nuotraukos

Ikimokyklinio ugdymo auklėtojos Alina Imbrasienė ir Danguolė Steponavičienė

Kategorijos: 2017-2018 | Komentarai įrašui ,,Augu Lietuvoje laimingas/Augu Jonavoje laimingas“ yra išjungti

Šventinė pramoga „Velykų rytas“

2017-2018 m. m.

Balandžio 9 d. „Boružėlių“, „Meškučių“ ir jungtinės priešmokyklinės grupės vaikučiai linksmai atšventė Vaikų Velykėles – vyko šventinė pramoga „Velykų rytas“.

Popietės metu siekėme suteikti vaikams džiugių emocijų ugdant  komunikavimo, socialinę, meninę, pažinimo bei sveikatos saugojimo kompetencijas.

Į salę sugužėjo vaikučiai, pasipuošę kiškučių kaukėmis ir nešini kraitelėmis margučių. Vaikai demonstravo savo žinias apie Velykų papročius, žaidė muzikinius žaidimus, minė mįsles, klausėsi pasakojimo „Kodėl dažo kiaušinius‟. Taipogi vyko lenktynės, kieno gi margutis toliau nuriedės. Šventinės popietės dalyvius Velykų bobutė apdovanojo margučiais. Nuotraukos

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Danguolė Steponavičienė, ikimokyklinio ugdymo auklėtojos Alina Imbrasienė, Daiva Ilevičienė, Dalia Silevičienė

Kategorijos: 2017-2018 | Komentarai įrašui Šventinė pramoga „Velykų rytas“ yra išjungti