Prevenciniai veiksmai ir aktuali informacija dėl koronaviruso

Kategorijos: 2019-2020 | Komentarai įrašui Prevenciniai veiksmai ir aktuali informacija dėl koronaviruso yra išjungti

Kovas – 425-tojo mokyklos gimtadienio mėnuo

2020-ieji metai Žeimių mokyklai – jubiliejiniai. Minima mokyklos įkūrimo 425 metų sukaktis. Mokyklos gimtadienis — kovo 14 diena, tad kovo mėnuo skelbiamas mokyklos 425-tojo mokyklos gimtadienio mėnesiu.

Sveikiname mokyklos bendruomenę ir linkime sutelktumo, gražių ir prasmingų darbų 425-tojo mokyklos gimtadienio proga. Mokyklos jubiliejui skirtų renginių planas

Kraštotyros būrelio informacija

Kategorijos: 2019-2020 | Komentarai įrašui Kovas – 425-tojo mokyklos gimtadienio mėnuo yra išjungti

Šurmuliavo Kaziuko mugė

2019-2020 m. m.

Kovo 5 d. Žeimių mokykloje-daugiafunkciame centre šurmuliavo Kaziuko mugė. Kokių grožybių, kokių skanėstų čia buvo galima pamatyti ir įsigyti! Mokiniai prekiavo savo gamintais papuošalais, pačių keptais keksiukais, pyragais, mamų siūtais krepšiais, močiučių spaustais sūriais, tėčių suktu medumi ir gausybe kitų gardumynų.

Kaip tik išmanydami pardavėjai kvietė pirkėjus į savo prekybos  vietas, viliojo loterijomis be pralaimėjimų ir skaniais prizais. Visa mokyklos bendruomenė  ir  užklydę pirkėjai neliko nusivylę prekių gausa ir kokybe.

Skaityti toliau

Kategorijos: 2019-2020 | Komentarai įrašui Šurmuliavo Kaziuko mugė yra išjungti

Pasitikome pavasarį

2019-2020 m. m.

Kovo 4 diena lietuvių liaudyje minima Kovarnių, Špokų diena. Tai sena lietuvių šventė, skirta pavasariui pašlovinti. Grįžtantys kovai kranksėjimu primena: artinasi pavasaris, kuris kiekvieną dieną stebins grįžusių paukščių giesmelėmis, pirmaisiais žiedais.

„Nykštukų“ grupės vaikai su auklėtojomis ir jų padėjėja Lina Činikiene ruošėsi paminėti Kovarnių dieną. Ugdytiniai su auklėtoja Odeta Šablevičiūte sukūrė linksmą gandriukų šeimynėlę, su auklėtoja Diana Švobiene mokėsi džiaugtis pirmomis pavasario gėlėmis, grupėje „pražydino“ žibuokles, su auklėtoja Aušrele Chvainickiene mokėsi dainelių, žaidimų, šokių.

Skaityti toliau

Kategorijos: 2019-2020 | Komentarai įrašui Pasitikome pavasarį yra išjungti

Didžiuojamės savo mokyklos istorija

2019-2020 m. m.

Mūsų mokykla turi ilgą ir turtingą istoriją. Artėjant mokyklos gimtadieniui pradinukai lankėsi mokyklos istorijos muziejuje ir etnografinėje seklyčioje. Ten vyko muzikos, pasaulio pažinimo ir lietuvių kalbos pamokos 1-3 klasių mokiniams. Vaikai apžiūrėjo eksponatus, domėjosi jų praeitimi.

Daugiausiai dėmesio sulaukė senas mokyklinis suolas. Jis tikrai gali papasakoti nuostabiausių istorijų, reikia tik atidžiai įsižiūrėti… Mokiniai pastebėjo, kad kaskart lankydamiesi mokyklos muziejuje pastebi naujų dalykų, kitaip atrodo tie patys seni daiktai ir nuotraukos. Džiaugiamės savo mokykla ir didžiuojamės jos istorija. Nuotraukos

Mokytoja Sigita Juknienė

Kategorijos: 2019-2020 | Komentarai įrašui Didžiuojamės savo mokyklos istorija yra išjungti

Bėgimo diena

2019-2020 m. m.

Vasario 26 d. į Barupės skyriaus sporto salę rinkosi „Nykštukų“ grupės vaikai, kur vyko Bėgimo diena.

Visus pasitiko skyriaus vedėjas, įkvėpdamas drąsos rungtynėms. Ugdytiniai buvo paskirstyti į dvi komandas: žaliųjų ir mėlynųjų. Vaikai nuotaikingai, smagiai varžėsi, buvo apdovanoti pirmos ir antros vietos medaliais.

Vėliau mažieji sportininkai nuskubėjo klausyti pasakų. Tai laukiami trečiadienio knygučių garsiniai skaitymai, kuriuos skaito bibliotekininkė. Nuotraukos Linos Činikienės

Renginių organizatorė Elena Jankauskienė

Kategorijos: 2019-2020 | Komentarai įrašui Bėgimo diena yra išjungti