Tradicijos ir dabartis. Žeimiams 655

2017-2018 m. m.

Liepos 6-oji žeimiečiams – dviguba šventė. Kartu su visa tauta ir svetur išvykusiais lietuviais jie šventė Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną bei minėjo Žeimių miestelio 655-ąjį gimtadienį. Miestelio gyventojai bei svečiai buvo pakviesti į tradicinę Žeimių miestelio šventę „Tradicijos ir dabartis. Žeimiams 655“.

Šventė prasidėjo ankstyvą rytą žvejų varžybomis. Vėliau sporto aistruoliai išbandė jėgas prie Žeimių ežero žaisdami paplūdimio tinklinį.

Skaityti toliau

Kategorijos: 2017-2018 | Komentarai įrašui Tradicijos ir dabartis. Žeimiams 655 yra išjungti

Žeimių miestelio jubiliejų pasitinkant

Kategorijos: 2017-2018 | Komentarai įrašui Žeimių miestelio jubiliejų pasitinkant yra išjungti

Mokslo metų pabaigą šventė ir ikimokyklinukai

2017-2018 m. m.

Gražų birželio 27 d. rytą Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro ikimokyklinio ugdymo grupių vaikučiai bei tėveliai sugužėjo į mokslo metų užbaigimo šventę.

Šventės metu skambėjo juokas, muzika, dainos, vaikai ir tėveliai dalyvavo įvairiose estafetėse, visi kartu išdykavo su klounais.

Žvelgiant į švytinčius ugdytinių veidukus, norisi palinkėti jiems pasidžiaugti per lauką bėgančiais saulės spinduliais, kurie atneša gėlėtą vasarą. Nerūpestingai šokinėti pievų takeliais, statyti smėlio pilis, pasisupti smagiose vaikystės sūpynėse. Tegul spalvota vaikystės pasaka dar ilgai ilgai nesibaigia… Nuotraukos Jūratės Trukšaninienės

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Daiva Ilevičienė

Kategorijos: 2017-2018 | Komentarai įrašui Mokslo metų pabaigą šventė ir ikimokyklinukai yra išjungti

Jonavos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas dėl Jonavos rajono savivaldybės ikimokyklinio ir  (ar) priešmokyklinio ugdymo grupių veiklos 2018 metų vasarą

Kategorijos: 2017-2018 | Komentarai įrašui Jonavos r. savivaldybės ikimokyklinio ir (ar) priešmokyklinio ugdymo grupių veikla 2018 metų vasarą yra išjungti

Išvyka į Prahą

2017-2018 m. m.

Birželio 15 dieną 44 žmonių grupė (mokinių, mokinių tėvų ir Žeimių miestelio bendruomenės narių) vyko į pažintinę ekskursiją po Čekijos sostinę Prahą.

Prahoje praleidome dvi nuostabias dienas, susipažinome su garsiausiais Prahos kultūros objektais. Ypatingai visus sužavėjo apsilankymas Hrade. Ten pamatėme net 600 metų statytą Šv. Vito katedrą, Šv. Vaclavo koplyčią, garsiąją Paskutiniojo teismo mozaiką.

Skaityti toliau

Kategorijos: 2017-2018 | Komentarai įrašui Išvyka į Prahą yra išjungti

Keliavome po Aukštaitijos nacionalinį parką

2017-2018 m. m.

Birželio 15 dieną 5-10 klasių mokinių grupė kartu su mokytojomis I. Dūdiene, R. Šidlauskiene, R. Dailidiene, A. Vancevičiene  vyko į Aukštaitijos nacionalinį parką.

Pirmiausia mokiniai aplankė Utenos kraštotyros muziejų, kuriame viena mokinių grupė mokėsi iš šiaudų, builiaus, gandro plunksnų, juodalksnio žievės daryti skudučius, o kita mokinių grupė kūrė piešinius ant plokštelių, raižinius išskaptavo ir atspausdino. Po to stebėjome Dauniškio ežere grojančių fontanų programą.

Galutinis kelionės taškas buvo Palūšė, kurioje gidė papasakojo mums įdomias istorijas, legendas apie Palūšės bažnyčią, pilkapių atsiradimą, pirmykščių gyventojų namus, Palūšės skulptūrų parko skulptūras. Nuotraukos Ingos Dūdienės, Robertos Šidlauskienės

Mokytoja Inga Dūdienė

Kategorijos: 2017-2018 | Komentarai įrašui Keliavome po Aukštaitijos nacionalinį parką yra išjungti