Atviros mokyklos muziejaus durys

2021-2022 m. m.

Paminint Tarptautinę muziejų dieną, gegužės 18-ąją, Žeimių mokyklos muziejuje organizuota akcija „Atviros mokyklos muziejaus durys“. Akcijos tikslai ir uždaviniai – tobulinti mokinių pilietiškumo, kultūrinę ir SESG kompetencijas, ugdyti socialinį sąmoningumą ir pilietinį tapatumą, paskatinti mokinius labiau domėtis mokyklos muziejaus veikla, dažniau jame lankytis.

Akcija buvo skirta IUG, PUG, 1-10 klasių mokiniams. Akcijos metu muziejuje – etnografijos seklyčioje ir mokyklos istorijos muziejuje, budėjo 6 ir 7 klasių mokiniai, buvo organizuota istorijos pamoka 9 klasės mokiniams. 14 val. mokyklos muziejuje įvyko ekskursija Žeimių miestelio gyventojams https://www.zeimiai.jonava.lm.lt/naujas/2022/05/22/tarptautine-muzieju-diena/#more-17097

Tądien mokyklos muziejuje apsilankė 139 lankytojai (73 – etnografijos seklyčioje, 66 – mokyklos istorijos muziejuje). Akciją organizavo istorijos mokytoja Valentina Zujevaitė.

Mokyklos muziejaus informacija

Kategorijos: 2021-2022.