„Pamankštinkim kojeles“

2023-2024 m. m.

Vykdant projekto „Žeimiams 660“ planą, Tarptautinės dienos be automobilio minėjimo akciją „Pamankštinkim kojeles“ ikimokyklinio ugdymo grupių „Meškučiai“ ir „Boružėlės“ ugdytiniai bei priešmokyklinio ugdymo grupės mokinukai dalyvavo pėsčiųjų žygiuose po Žeimių miestelį. Vaikai bendravo tarpusavyje, grožėjosi išpuoselėtomis miestelio sodybomis, architektūros paminklais, tyrinėjo gamtą, klausėsi paukščių čiulbėjimo.

„Nykštukų“ grupės vaikučiai pėsčiomis keliavo po Kuigalių kaimą. Prieš tai visą savaitę jie aiškinosi automobilių naudą ir žalą, kūrė darbelius, prisiminė saugaus eismo taisykles, kalbėjosi apie atšvaitus, saugos diržus, lenktyniavo dviračiais ir paspirtukais.

Keliaudami pėsčiomis mokiniai pajuto judėjimo džiaugsmą, domėjosi juos supančia aplinka, patyrė teigiamų emocijų, saugiai elgėsi aplinkoje. Į mokyklą sugrįžo žvalūs ir laimingi. Nuotraukos Jurgitos Martinionienės ir Ramintos Dušauskienės

Mokytojos Alina Imbrasienė, Daiva Ilevičienė, Danguolė Steponavičienė, Odeta Šablevičiūtė

Kategorijos: 2023-2024.