Europos kalbų diena

2023-2024 m. m.

Europos kalbų dieną Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai paminėjo šiais metais kitaip.

Visa mokyklos bendruomenė dalyvavo integruotose anglų kalbos, geografijos, fizinio ugdymo pamokose, kuriose dalyvavo Rukloje dislokuoto NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinės grupės kariai iš Čekijos ir Vokietijos. 8 klasės mokinės Augustė, Evelina, Gabija ir Ksaulė parengė pranešimus, kuriuose pristatė įdomiausius faktus apie Vokietiją, Čekiją ir Nyderlandus.

Po pranešimų salėje kilo džiugus mokinių šurmulys, nes NATO kariai pristatė savo karinę amuniciją, organizavimo komandinį, atmintį lavinantį žaidimą. Pasimatavus šalmus ir liemenes, visa džiaugsmo, smalsumo banga nukeliavo į sporto salę, kur kariai mokiniams rodė savigynos pratimus. Įsiminė NATO karių patarimas „Geriausia savigyna yra vengti nesaugių situacijų“.

Dienos veiklas užbaigėme futbolo varžybomis su NATO kariais. Prakaito  išlieta daug, bet plačios mokinių šypsenos rodė, kad diena „užskaityta“. O kas gi laimėjo? Laimėjo draugystė… Nuotraukos

Anglų kalbos mokytoja Inga Dūdienė

Kategorijos: 2023-2024.