Mokslo ir žinių diena

2023-2024 m. m.

Rugsėjo 1-ąją nuo ankstyvo ryto Žeimių gatvėse girdėjosi džiugus šurmulys, bangavo gėlių jūra – mokiniai skubėjo į mokyklą.

Kaip ir kasmet, Mokslo ir žinių diena vyko mokyklos kiemelyje. Pirmokus į šventę atvedė aštuntokai. Mokytojus, mokinius, tėvus ir visus mokyklos bendruomenės narius pasveikino mokyklos direktorė Dijana Vazgienė, pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė.

Šventėje dalyvavo ir sveikinimo žodį tarė Jonavos rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Violeta Kolesnikienė, Žeimių seniūnijos seniūnas Faustas Pilipavičius, VO „Žeimių bendruomenė“ pirmininkė Indrė Sabaliauskaitė, Žeimių Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčios klebonas-kunigas Rytis Gurkšnys.

Sveikinimų, gražių palinkėjimų ir dovanų sulaukė pirmokai. Jie atsidėkojo gražiai deklamuojamais eilėraščiais.

Žaibiškai parskriejusią vasarą pakeitė džiugios pirmosios pamokos nuotaikos. Pasibaigus pirmajai pamokai visa mokyklos bendruomenė dalyvavo Žeimių Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčioje šventose mišiose, kurias laikė kunigas Rytis Gurkšnys. Mokslo ir žinių dieną nestigo jautrių akimirkų. Nuotraukos

Mokytoja Roberta Šidlauskienė

Kategorijos: 2023-2024.