Sėkmė tarptautiniame Vaikų žemėlapio konkurse

2022-2023 m. m.

Barbaros Pečenik (Barbara Petchenik – buvusi TKA viceprezidentė, ilgą laiką dirbusi su vaikams skirtais  žemėlapiais) vardo pasaulinis vaikų žemėlapio konkursas pradėtas organizuoti nuo 1993 m. Tarptautinė kartografų asociacija (International Cartographic Association, ICA) vienija kartografų draugijas iš 84 valstybių, kurios gali dalyvauti konkurse. Kiekviena valstybė narė vykdo nacionalinius konkursus bei atranką savo šalyje. Konkursą Lietuvoje organizuoja Lietuvos kartografų draugija (LKD), kuri nuo 2003 m. rugpjūčio mėn. yra TKA narė.

Dešimtojo tarptautinio vaikų žemėlapio konkurso tema „Mano ateities pasaulis”. Nacionaliniame etape dalyvavo 693 kūriniai, iš jų parodai VU Botanikos sode atrinkti 152.

Tarp atrinktų darbų – ir mūsų mokyklos 7 klasės mokinės Augustės Budrevičiūtės darbas „Sustok, žmogau, prašau“. Sveikiname Augustę.

Mokytoja Danguolė Svirskienė

Kategorijos: 2022-2023.