„Atgal į mokyklą“

2022-2023 m. m.

Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras prisijungė prie Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos (URM) organizuotos iniciatyvos „Atgal į mokyklą“.

Birželio 2 d. mokykloje lankėsi diplomatas Mindaugas Vyskupaitis. Jis vienai dienai tapo mokytoju ir 7, 8, 10 klasių mokiniams vedė pamoką apie Europos Sąjungą (ES).

Svečias įdomiai ir vaizdžiai pristatė, kas yra ES, kuo narystė joje svarbi ir naudinga Lietuvai, ką reiškia būti ES piliečiu, kokios svarbiausios ES aktualijos šiuolaikiniame kontekste. Taip pat pristatė diplomato profesiją, papasakojo apie savo darbo ypatumus. Pamokos pabaigoje mokiniams surengė viktoriną, kurios laimėtojais tapo Enrikas, Kamilė, Gražvilė ir Rugilė.  Ne tik laimėtojai, bet ir visi dalyviai gavo dovanų.

Manau, kad šis susitikimas paskatins mokinių domėjimąsi Europos sąjunga ir joje vykstančiais procesais. Nuotraukos

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė

Kategorijos: 2022-2023.