„Gamtos abėcėlė“

2022-2023 m. m.

Balandžio – gegužės mėn. vykdytas „Boružėlių“, „Meškučių“, „Nykštukų“ ir priešmokyklinio ugdymo grupės projektas „Gamtos abėcėlė“ baigėsi. Projekto metu siekėme sužadinti vaikų norą pažinti ir įsiminti raides tyrinėjant aplinką bei kuriant lauko aplinkoje kūrybinius darbus – raideles.

Gamtoje pastebėtas bei atpažintas abėcėlės raides fotografavome, piešėme, dėliojome iš gamtinės medžiagos. Taip pat vaikučiai raidelių ieškojo ir vykdami į edukacijas „Raidžių medžioklė“, „Emocijos. Kokios jos būna“, „Pažink miško gyvūnus“ Jonavos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Žeimių filiale, kurias pravedė bibliotekininkė Jovita Ulanavičienė.

Projekte dalyvavo ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai, kurie kartu su vaikučiais tyrinėjo namų lauko aplinką ir padėjo vaikams pastebėtas raides fotografuoti. Darželio foje atidaryta fotografijų parodėlė „Gamtos abėcėlė“. Nuotraukos

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Danguolė Steponavičienė

Kategorijos: 2022-2023.