Svečiuose pas ugniagesius

2022-2023 m. m.

Vykdant projektą „Žeimių miesteliui 660”, gegužės 24 dieną ikimokyklinio ugdymo grupės „Boružėlės” mokiniai lankėsi Jonavos r. priešgaisrinės tarnybos Žeimių ugniagesių komandoje, dalyvavo edukacijoje „Būk atsargus ir atsakingai elkis su ugnimi“.

Grupės mokinio Tajaus tėtis, ugniagesys Ramūnas Graliauskas, supažindino vaikus su darbo specifika, specialia technika ir įranga, skirta gesinti gaisrui. Pasakojo, kaip greitai reikia rengtis, kaip vyksta gelbėjimo darbai, priminė, kodėl nereikėtų žaisti su degtukais, žiebtuvėliais, kokios galimos neatsargaus elgesio pasekmės.

Vaikai ne tik matė įrangą, stebėjo, matavosi ugniagesių aprangą, šalmus, bet ir patys išbandė specialią techniką. Dėkojame Žeimių ugniagesių komandai už suteiktas žinias, kantrybę atsakinėjant į mažųjų užduodamus klausimus, teigiamas emocijas ir turiningai praleistą laiką. Nuotraukos Ramintos Dušauskienės

Mokytoja Daiva Ilevičienė

Kategorijos: 2022-2023.