Draugystė su Domeikavos lopšeliu-darželiu

2022-2023 m. m.

Tęsiasi šilta draugystė su Kauno r. Domeikavos lopšeliu-darželiu. Gegužės 18 dieną ikimokyklinio ugdymo mokytojos dalyvavo Domeikavos lopšelio-darželio organizuojamame renginyje „STEAM veiklų organizavimas ugdymo procese“.

Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro komanda pristatė tokius pranešimus: ikimokyklinio ugdymo mokytoja Daiva Ilevičienė – „Kūrybiškas STEAM metodo taikymas ikimokykliniame ugdyme“, Alina Imbrasienė – „STEAM – patirtinis ugdymas smagiai“, priešmokyklinio ugdymo mokytoja Danguolė Steponavičienė – „Noriu pažinti, tyrinėti, atrasti“.

Renginio metu mokytojai ne tik pasidalino gerąja patirtimi, išklausė vieni kitų pranešimus, praturtino žinias, bet ir pasisėmė naudingų idėjų praktinėms veikloms su vaikais. Nuotraukos

Mokytoja Daiva Ilevičienė

Kategorijos: 2022-2023.