Šventinė pramoga „Ritas Velykų margutis“

2022-2023 m. m.

Štai ir sulaukėme gražiausios pavasario šventės – Velykų ir Atvelykio, dar vadinamo vaikų Velykėlėmis. Priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo grupių „Boružėlės“, „Meškučiai“ vaikai šiai šventei  ruošėsi iš anksto: vieni susipažino, kiti  prisiminė  Velykų tradicijas.

Ikimokyklinio ugdymo grupės „Boružėlės “mokiniai dalyvavo tautodailininko Artūro Narkevičiaus edukacijoje „Velykų margutis“, kurioje susipažino su vaško savybėmis, dažė kiaušinius ir dalyvavo žaidime „Medinių kiaušinių ridenimas“.

Kiekviena grupė pasipuošė nuostabiais Velykiniais darbeliais: papuošė Velykų medį, augino žolytę, patys gamino ir  margino margučius. Svarbiausias Velykų šventės akcentas – margutis, prieš eidami  ridenti margučius, vaikai linksmai dainavo, deklamavo eilėraštukus, žaidė, šoko, dalyvavo įvairiose estafetėse,  margučių ridenimo varžytuvėse. Nuotraukos

ikimokyklinio ugdymo mokytojos

Kategorijos: 2022-2023.