Projektas ,,Mes atversime pasakos duris”

2022-2023 m. m.

Pasakos – puiki vertybių skrynia. Tai tarsi malonus, vaizduotėje netikėtai atgyjančių personažų stebuklas, kurį suteikė ikimokyklinėje ugdymo grupėje organizuotas projektas ,,Mes atversime pasakos duris“.

Projekto metu mokiniai klausėsi įvairių skaitomų pasakų, naudodamiesi iliustracijomis patys jas bandė sekti, improvizuoti, kūrė savo pasakų knygeles, dalyvavo įvairiose kalbinėse ir kūrybinėse veiklose. Priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo grupių mokiniai aplankė mokyklos biblioteką, kurioje susipažino su knygų ,,namais“. Didžiausią įspūdį vaikams sukėlė erdvinės ir nesušlampančios knygutės.

Į projektinę veiklą aktyviai ir kūrybingai įsitraukė ir mokinių tėveliai – kas rytą grupėse vaikučiams sekė pasakas. Drauge klausydamiesi pasakų, žaisdami, vaidindami ir kurdami patyrėme ypatingų ir džiugių akimirkų. Iki kitų susitikimų pasakų šalyje. Nuotraukos

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Daiva Ilevičienė

Kategorijos: 2022-2023.