Pradinukai skaitė eiles

2022-2023 m. m.

Kovo 30 dieną mokyklos bibliotekoje vyko 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Skambėk, gimtasis žodi“, skirtas Kovo 11-ajai – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Pradžiugino didelis skaitovų būrys: dalyvavo net 14 pradinių klasių mokinių.

Mokinių meninį lygį vertino direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė, informacinių technologijų mokytoja, bibliotekininkė Edita Gerulaitienė bei lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Rūta Juškienė.

Komisija, išklausiusi skaitovų, trečiąją vietą skyrė pirmokui Henrikui Teišerskiui ir ketvirtokui Lukui Pagrandžiui.  Antroji vieta teko antrokams Kristupui Ivanovui ir Tautvydui Trinkūnui. Pirmoji vieta skirta antrokei Emai Julijai Stulpinaitei ir trečiokei Emilijai Steponavičiūtei, kurios atstovaus mūsų mokyklai rajoniniame pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurse.

Už dalyvavimą konkurse padėkos raštai buvo įteikti pirmokams Rusnei Alaburdaitei ir Gyčiui Musiejui, antrokui Motiejui Dvareckui, trečiokams Jonui Budrevičiui, Akvilei Dubrai, Marijai Stasiukonytei,  ketvirtokėms Rugilei Švaikauskaitei ir Nerilei Svirskaitei. Nuotraukos Ksaulės Pagrandytės

Mokytoja Liuba Jonaitienė

Kategorijos: 2022-2023.