Apie ekologiją angliškai

2022-2023 m. m.

Nuo lapkričio mėnesio vyko gražus, kūrybingas, nuotolinis Žeimių mokyklos daugiafunkcio centro bendradarbiavimas su Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija.

Anglų kalbos mokytojos Inga Dūdienė (Žeimių mokykla), Rita Lamokovskienė (Jeronimo Ralio gimnazija) suorganizavo net 4 nuotolines pamokas, kuriu metu mokiniai nuolat atnaujindavo, pagilindavo žinias ekologijos tema, o po to jie gaudavo įvairias  užduotis: ieškoti ekologijos pėdsakų namuose, mokykloje, gyvenvietėje, mieste, parengti pristatymus anglų kalbomis.

Kovo 28 d. įvyko paskutinis, ketvirtasis  nuotolinis susitikimas, kurio metu mokiniai pristatė savo galutinius darbo produktus, darbus iš atliekų. Jeronimo Ralio gimnazijos mokiniai pristatė dirbinius iš stiklo, tai pieštukinės, žvakidės, gražūs indai laikyti biriems daiktams. Žeimių mokyklos  mokiniai pristatė koliažus, kurie buvo sukurti iš senų laikraščių, žurnalų.

Mokiniai puikiai patobulino savo kūrybiškumo, pažinimo, skaitmenines ir komunikavimo kompetencijas. Nuotraukos

Mokytoja Inga Dūdienė

Kategorijos: 2022-2023.