Žemės diena „Nykštukų“ grupėje

2022-2023 m. m.

Kovo 20 d. minima pasaulinė Žemės diena. Ją kasmet mini ir ikimokyklinio ugdymo  grupės „Nykštukai“ ugdytiniai.

Šiemet Žemės dienos užsiėmimai vyko net dvi dienas – kovo 20-21 dienomis. Vaikai dalyvavo įvairiose teminėse veiklose, kurių metu žiūrėjo mokomuosius edukacinius filmukus apie žemės užterštumą, šiukšlių rūšiavimą, žemės saugojimą, aktyviai tyrinėjo gaublį, kokie žemynai, vandenynai, jūros, kalnai yra žemėje.

Kūrėme, piešėme bei gaminome įvairius margaspalvius žiedus, vabaliukus, kuriais puošėme darželio teritorijoje augančių medžių kamienus. Pasivaikščiojimų metu tyrinėjome ir stebėjome mūsų gražiąją, vis labiau pavasariu alsuojančią gamtą, žaidėme smagų žaidimą „Apkabink medį”. Koliažas Linos Činikienės

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos

Kategorijos: 2022-2023.