„Tau, gimtine, mažų rankelių – gražūs darbeliai“

2022-2023 m. m.

Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojos organizavo respublikinę ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą vykdančių įstaigų kūrybinių darbų parodą ,,Tau, gimtine, mažų rankelių – gražūs darbeliai“, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.

Paroda vyko uždaroje socialinio tinklo facebook grupėje „TAU, GIMTINE, Mažų rankelių – gražūs darbeliai“. Sulaukėme išradingų ir originalių darbelių iš 206 įstaigų, kuriuos vaikams padėjo kurti 491 mokytoja.

Džiaugiamės dalyvių gausa ir nuoširdžiai dėkojame visiems respublikos mokytojams, tėveliams ir jų vaikučiams už aktyvų dalyvavimą mūsų parodoje. Kūrybiškumu galite pasigrožėti ir pasidžiaugti kartu su mumis. Nuotraukos

Priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo mokytojos

Kategorijos: 2022-2023.