428-asis Mokyklos gimtadienis

2022-2023 m. m.

Kovo 14 dieną mokykla šventė 428-ąjį gimtadienį. Mokyklos 428-asis gimtadienis – projekto „Žeimiams 660“ sudėtinė dalis.

Siekiant įprasminti minėtinas sukaktis, mokiniams organizuota netradicinė pamoka, kurioje siekiama paminėti Žeimių mokyklos 428-ąjį gimtadienį; ugdyti mokinių pilietiškumą, tautinį tapatumą; skatinti mokinius domėtis savosios mokyklos istorija, tradicijomis, ugdytis pagarbą gimtajam kraštui, puoselėti gimtojo krašto kultūros paveldą; plėtoti mokinių kūrybiškumą, saviraišką. Paskelbta dienos spalva – geltona.

Pamokoje dalyvavo ikimokyklinio ugdymo, priešmokyklinio ugdymo grupių, 1-8 ir 10 klasių mokiniai, mokytojai. Pamoka vyko mokyklos aktų salėje.

Kiekviena klasė, grupė parengė sveikinimą, palinkėjimą mokyklai ir jos bendruomenei 428-ojo gimtadienio proga, kurį pristatė netradicinės pamokos metu ir padovanojo mokyklos muziejui. Mokyklos bendruomenę gimtadienio proga pasveikino mokyklos direktorė Dijana Vazgienė. Pamoką vedė socialinių mokslų mokytojai Danguolė Svirskienė ir Valentina Zujevaitė. Renginį nuotraukose įamžino mokytoja Rūta Juškienė. Muzikos įrašais mokinius džiugino dešimtokas Enrikas Vasiliauskas. Nuotraukos

Istorijos mokytoja Valentina Zujevaitė

Kategorijos: 2022-2023.