„Gyvasis tautos žiedas“

2022-2023 m. m.

Kovo 10 d. mokyklos bendruomenė įsijungė į Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti paskelbtą pilietinę iniciatyvą „Gyvasis tautos žiedas“, skirtą paminėti 33-ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metines.

Pilietinėje iniciatyvoje dalyvavo ikimokyklinio ugdymo, priešmokyklinio ugdymo grupių, 1-8 ir 10 klasių mokiniai, mokytojai, kultūros centro darbuotojai.

Mokinių taryba, vadovaujama mokytojos Ingos Dūdienės, pagamino virš 100 tautinių vėliavėlių – širdelių.

Pradėdami akciją, dalyviai sugiedojome „Tautinę giesmę, „Meškučių“ grupės ugdytinė Mantė padainavo dainelę „Ten ir aš“, po to, visi, sustoję ratu, mojavome vėliavėlėmis, skandavome  „Mes gyvasis tautos žiedas!“

Per pertraukas mokykloje skambėjo lietuvių patriotinių dainų įrašai.

Dėkoju už pagalbą mokinių tarybai ir jos vadei Indrei Kšivickaitei, dešimtokui Enrikui Vasiliauskui už puikiai parinktą muziką, mokytojai Rūtai Juškienei už gražias nuotraukas. Nuotraukos

Mokytoja Valentina Zujevaitė

Kategorijos: 2022-2023.