Kinas skatina bendrauti ir kurti

2022-2023 m. m.

Vasario 17 d. Barupės skyriuje vaikai ir jaunimas buvo kviečiama žiūrėti filmų iš viešosios bibliotekos fondų. Rytmetis prasidėjo ikimokyklinės ugdymo grupės „Nykštukai“ ugdytiniams rodomu gražiu ir mielu filmu „Sniego Karalienė“, sukurtu pagal to paties pavadinimo Hanso Christiano Anderseno pasaką. Vyko filmo aptarimas, piešinių spalvinimas, bendravimas. Atostogaujantiems mokiniams buvo skirta popietė, kurios metu demonstruotas užuominų ir paslapčių kupinas filmas „Roko stovykla“, skambėjo muzikos hitai, vyko šokio judesių pamokos.

Vasario 20 d. rytą ikimokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai, lydimi vyr. mokytojos Odetos Šablevičiūtės, mokytojos padėjėjos Linos Činikienės, rinkosi į aktų salę žiūrėti pažintinių filmukų, kuriuose linksmai kalbama apie Užgavėnių tradicijas. Buvo rodomas režisierės Jūratės Leikatės animacinis filmas „Užgavėnės“ ir filmukas apie gerojo vaikų draugo Išmaniojo Robotuko pažintį su žiemos išvarymo švente. Aptardami filmukus vaikai kūrė snaiges, kaukes, grožėjosi skyriaus bendruomenės sukurta More. Nuotraukos

Renginių organizatorė Elena Jankauskienė

Kategorijos: 2022-2023.