Meninio skaitymo konkursas

2022-2023 m. m.

Sausio 31 dieną mokykloje vyko 5-8, 10 klasių meninio skaitymo konkursas, skirtas Vinco Mykolaičio-Putino 130-osioms gimimo metinėms paminėti.

Renginyje dalyvavo 14 skaitovų. Konkurso dalyvių pasirodymą vertino pradinio ugdymo mokytojos Sigita Juknienė, Liuba Jonaitienė ir Daiva Zolubaitė-Deksnienė. Dalyviai maloniai nustebino vertinimo komisiją  įdomių tekstų pasirinkimu ir rimtu pasiruošimu konkursui.

5-8 klasių grupėje I vietą laimėjo 8 klasės mokinės Kamilė Bubinaitė ir Karina Nikiforova, II vieta atiteko 7 klasės mokinei Gabijai Musiejūtei, III vieta – 6 klasės mokiniui Gabrieliui Stulpinui. 10 klasės grupėje I vietą iškovojo 10 klasės mokinys Nojus Rozenbergas. Konkurso laureatai vasario 9 dieną dalyvaus rajoniniame meninio skaitymo konkurse. Linkime sėkmės. Nuotraukos

Mokytoja Rūta Juškienė

Kategorijos: 2022-2023.