„Atmintis gyva, nes liudija“

2022-2023 m. m.

Sausio 13 d. Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti kvietimu mokyklos bendruomenė dalyvavo pilietinėje iniciatyvoje „Atmintis gyva, nes liudija“, skirtoje Sausio 13-ajai – Laisvės gynėjų dienai paminėti.

Prieš pamokų pradžią, 8 val. ryte, dešimčiai minučių klasių ir koridorių languose supleveno uždegtos žvakės, simbolizuojančios gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę. Šioje akcijoje mokykla dalyvauja jau šešioliktą kartą.

Mokyklos iniciatyva taip pat suburta Žeimių miestelio bendruomenė, ir miestelio centre, K. Bogdano skere, uždegtos žvakės Sausio 13-osios įvykiams atminti. Čia savo prisiminimais pasidalino Žeimių seniūnas Faustas Pilipavičius, seniūnijos darbuotojas Algimantas Šeškas, 8 klasės mokiniai skaitė eiles.

Pilietinę akciją mokykloje ir miestelyje organizavo socialinių mokslų mokytojai Danguolė Svirskienė ir Valentina Zujevaitė, renginių organizatorė Deimantė Praškevičiūtė. Nuotraukos

Mokytoja Valentina Zujevaitė

Kategorijos: 2022-2023.