„Kalėdų sapnas“

2022-2023 m. m.

Ikimokyklinio ugdymo grupės „Meškučiai“ vaikai kartu su tėveliais ir Nykštuke dalyvavo šventinėje popietėje „Kalėdų sapnas“.

Kalėdinio rytmečio metu vaikai pavirto nykštukais, angeliukais, bitutėmis, boružėlėmis, traukinuku su tėveliais važiavo pas nuostabią Nykštukę, kuri laukė aktų salėje su linksmomis užduotėlėmis.

Nykštukė, tėveliai kartu su vaikais  žaidė, pagal muzikos ritmą „Debesy pily aukštai“ grojo instrumentais, dainavo daineles „Žiema“, „Baltos snaigės“, „Snaigių valsas“, „Šalta, balta“, deklamavo eilėraštukus, šoko „Šaltuko šokį“. Tėveliai vaikams vaidino „Kalėdų sapno pasakaitę“.

Dėkojame vaikų tėveliams, Deimantei, Jurgitai ir visiems prisidėjusiems prie „Kalėdų sapno“ šventės. Ačiū visiems už bendrystę. Nuotraukos Jurgitos Martinionienės ir Erikos Kutkienės

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Alina Imbrasienė

Kategorijos: 2022-2023.