„Puošmena eglutei“

2022-2023 m. m.

Ir šiemet prieš didžiąsias metų šventes mokyklos fojė eglutę puošė mokinių sukurti žaisliukai.

Rajono bendrojo ugdymo mokyklų 5-10 klasių mokinių kūrybinių darbų konkursas vadinosi „Puošmena eglutei“. Jame dalyvavo „Neries“, „Lietavos“ pagrindinių mokyklų, Justino Vareikio, Šveicarijos progimnazijų, Ruklos Jono Stanislausko ir Žeimių mokyklos-daugiafunkcių centrų mokiniai.

Nors savo kūrybine išmone nudžiugino visi, tačiau 5-7 klasių mokinių grupėje I vietą laimėjo Šveicarijos progimnazijos 6 klasės mokinys M. Kančauskis, II vietos laimėtoja – tos pačios mokyklos 7 klasės mokinė V. Kulikauskaitė (mokytoja D. Cigasaitė ). III vietą laimėjo T. Kasperiūnas – „Neries” pagrindinės mokyklos 6 klasės mokinys (mokytoja I. Bereznaja).

8-10 klasių mokinių grupėje visas tris prizines vietas iškovojo Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai. I vieta atiteko 8 klasės mokinei K. Nikiforovai, II vieta – 8 klasės mokinei E. Mikalauskaitei, III vieta – 10 klasės mokiniui M. Jasiulioniui (mokytojas V. Baltrūnas). Dėkojame visiems mokiniams ir juos ruošusiems mokytojams, linkime sėkmingų,  kūrybingų kiškio metų.

Mokytoja Asta Vancevičienė

Kategorijos: 2022-2023.