Kalėdų sapnas

2022-2023 m. m.

Kalėdos – viena ryškiausių ir įsimintiniausių metų švenčių, kuri neabejotinai užburia savo kilnumu ir šiltumu. Belaukiant šios didingos ir gražios šventės priešmokyklinio ugdymo ir ikimokyklinio ugdymo grupės „Boružėlės“ ugdytiniai keliavo į Birštoną susitikti su Kalėdų seneliu.

Nuvykusių vaikų laukė užduotis – pasirūpinti miško žvėreliais. Sniego nubalintame miške ant medžių šakelių vaikai kabino žvėreliams maisto. Netikėtai, siauručiu miško takeliu, skambant garsiai muzikai, atvyko žėrintis Kalėdomobilis. Kalėdų senelis su nykštukais pakvietė vaikus pasivažinėti Kalėdomobiliu. Besižvalgydami, dainuodami nukeliavome prie miesto eglės, kur vaikų laukė ne tik žaidimai su Kalėdų seneliu, bet ir stebuklingos dovanos.

Patirti įspūdžiai padovanojo vaikams džiugias emocijas. Sukurtą kalėdinę dvasią vaikai parsinešė ir į namus. Nuotraukos

Mokytojos Daiva Ilevičienė ir Danguolė Steponavičienė

Kategorijos: 2022-2023.