Adventinis padėkos vakaras

2022-2023 m. m.

Žiburėlį vilties, žiburėlį draugystės, žiburėlį tikėjimo, žiburėlį gerumo, žiburėlį meilės… Tokias liepsneles uždegėme vėlų gruodžio 9-osios vakarą adventiniame padėkos vakare „Žibintų šviesoje“ mokyklos aktų salėje. Renginio metu menines kompozicijas, eilėraščius, šokius susirinkusiems dovanojo Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai.

Visus su artėjančiu Kristaus gimtadieniu sveikino Žeimių Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčios klebonas-kunigas Rytis Gurkšnys, Jonavos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Birutė Gailienė, Žeimių seniūnijos seniūnas Faustas Pilipavičius ir buvęs VO „Žeimių bendruomenė“ pirmininkas, Jonavos r. savivaldybės tarybos narys Gintaras Stašionis. Muzikinę programą vainikavo Jono ir Ivetos duetas iš Kauno, kurie atliko žinomas kalėdines dainas ir uždegė bendrystės ir geros nuotaikos ugneles mūsų širdyse.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė pakvietė visus susirinkusius apžiūrėti Respublikinio 1-4 klasių mokinių kūrybinių darbų konkurso „Meduoliais kvepiančios Kalėdos“, rajono bendrojo ugdymo mokyklų 5-10 klasių mokinių kūrybinių darbų konkurso „Puošmena eglutei“ darbelius ir Mindaugo Kazlausko siuvinėtų paveikslų parodą.

Pasibaigus vakarui, svečiai neskubėjo skirstytis namo ir mielai  bendravo prie arbatos puodelio mokyklos fojė. Nuotraukos

Renginių organizatorė Deimantė Praškevičiūtė

Kategorijos: 2022-2023.