„Gyvūnai šalia mūsų“

2022-2023 m. m.

Antrus metus iš eilės Žeimių mokykloje-daugiafunkciame centre ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių iniciatyva vykdomas projektas „Gyvūnai šalia mūsų“.

Visą lapkričio mėnesį mokyklos bendruomenės nariai dalyvavo akcijoje „Ištiesk pagalbos ranką beglobiams gyvūnams“. Akcijos tikslas ne tik paremti gyvūnus, bet ir paskatinti vaikus rūpintis augintinių gerove, atkreipti dėmesį į opias augintinių problemas, kalbėti apie netinkamą elgesį su jais.

Džiugu, kad prie organizuojamos akcijos prisijungė visa mokykla. Iš viso paaukota 103 kg šunų maisto, 47 kg konservų, 5 kg skanėstų šunims, 45 kg kačių maisto, 20 kg konservų, 2 kg visaverčio pašaro mažiems graužikams bei pilnaverčio pašaro banguotosioms papūgėlėms, 27 kg kraiko, dubenėlių maistui, universalių valiklių, šampūnų, paklotų. Visa surinkta parama buvo perduota VŠĮ ,,Lesė“ Kauno skyriui.

Labai smagu daryti gerus darbus, dar smagiau daryti juos visiems kartu. Nuotraukos

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Daiva Ilevičienė

Kategorijos: 2022-2023.