Pasaulinė Vaiko teisių gynimo diena

2022-2023 m. m.

Minint lapkričio 20-ąją – Pasaulinę Vaiko teisių gynimo dieną, mūsų mokyklos penktokai integruotoje istorijos ir socialinių įgūdžių ugdymo pamokoje sužaidė specialiai šiai dienai paminėti sukurtą žaidimą –  Vaiko teisių konvencijos protmūšį!

Dalyviai pasidalino į dvi grupes, gavo po dvidešimt klausimų bei vienos pamokos trukmės smegenų mankštą. Linkėdami  žaidimo dalyviams skvarbaus proto, greitos reakcijos ir geros nuotaikos nesitikėjome, kad rezultatai pranoks lūkesčius. Penktokai maloniai nustebino savo įžvalga ir turimomis žiniomis, sunku buvo paskelbti  laimėtojus, nes  abejos grupės žaidė puikiai, viena kitą lenkdamos vos keletu taškų.

Dėkojame visiems dalyvavusiems protmūšyje, tikimės, jog žaidimas mokinimas suteikė daug vertingų žinių ir gerų emocijų, bei sveikiname tapus Vaiko teisių žinovais!

Socialinė pedagogė  Erika Kutkienė

Kategorijos: 2022-2023.