Paminėta Tolerancijos diena

2022-2023 m. m.

Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro – Barupės  skyriaus „Nykštukų “ grupėje paminėta tarptautinė tolerancijos diena.

Į grupę atvyko „Miško senolė“, su vaikais vaikščiojo po mišką, ieškojo draugų – žvėrelių, kartu virė košę, kalbėjo apie draugystę ir gerumą. Su vaikais aptarėme žodžio „tolerancija“ prasmę. Kalbėjome, kad tolerancija – tai pakantumas, pagarba kitiems. Ugdytiniai stengėsi suprasti, jog mus supantys žmonės yra skirtingi išvaizda, požiūriu, amžiumi, tradicijomis, odos ir plaukų spalva, skiriamės savo mąstymu, tačiau skirtumai – ne pagrindas nesantaikai, užgauliojimams, įžeidinėjimui, kiekvienas turime jaustis saugiai.

Šių metų metų Tolerancijos simbolis – namas. Nusprendėme su ugdytiniais bei Kuigalių kaimo bibliotekininke Ina Simovičiene vaidinti spektakliuką „Jaučio trobelė“.  Vaidinimas padės vaikams tenkinti jų kūrybines saviraiškos poreikį, atrasti save, tobulinti kūrybinius ir socialinius gebėjimus. Pasibaigus  spektakliui vaikai Kuigalių kaimo bibliotekoje piešė šių metų Tolerancijos simbolį – namą. Koliažas Linos Činikienės

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Dalia Silevičienė

Kategorijos: 2022-2023.