Pyragų diena Barupės skyriuje

2022-2023 m. m.

Kai lauke saulės spindulių vis mažėja, o šventinės lemputės dar neįžiebtos, „Pyragų diena“ – puiki proga pasidalinti savo šiluma ir gerumu. Metų pabaiga – tai toks laikas, kai skaičiuojami nuveikti darbai, kai mintyse dėliojasi padėkos žodžiai artimiesiems ir tiems, kurie darbų sūkuryje ištiesė ranką.

Lapkričio 7 dieną Barupės skyriaus „Nykštukų“ grupės ugdytinės Tomutės mamytei kilo idėja surengti „Pyragų dienos“ paminėjimą. Vaikams buvo daug ne tik „saldžios“, bet ir naudingos veiklos: jie plakė tortui kremą, ragavo jį, tepė tortą, puošė. Kiekvienoje tokioje dienos veikloje – daugybė dalykų, kurie moko ir brandina vaikus. Nuoširdžiai DĖKOJAME Tomutės mamai – Jovitai Zgirskaitei. Koliažas Linos Činikienės.

Ikimokyklinio skyriaus mokytoja Odeta Šablevičiūtė.

Kategorijos: 2022-2023.