Respublikinis moksleivių skaitovų konkursas

2022-2023 m. m.

Spalio 29 d. mūsų mokyklos mokiniai Gabija Musiejūtė (7 kl.) ir Nojus Rozenbergas (10 kl.) dalyvavo tradiciniame Respublikiniame moksleivių skaitovų konkurse, kurį kasmet organizuoja Maironio lietuvių literatūros muziejus.

Nuo ankstyvo ryto iki vėlyvos popietės muziejus buvo sklidinas jaudulio, šypsenų, padrąsinančių žvilgsnių ir žodžių. Konkurse dalyvavo 62 skaitovai iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių. Jie deklamavo lietuvių autorių poeziją, skaitė pasirinktus prozos kūrinius. Skaitovai džiugino gebėjimu perteikti meninio teksto mintį raiškia ir įtaigia kalba. Mokinius vertino kompetentinga komisija – aktoriai Vytautas Gasiliūnas, Aušra Keliuotytė,  Laima Rupšytė-Strazdauskienė.

Nuoširdžiai sveikiname 10 klasės mokinį Nojų Rozenbergą, kuris tapo Respublikinio konkurso laureatu. Nuotraukos

Mokytoja Rūta Juškienė

Kategorijos: 2022-2023.