Išvyka į „Moliūgų terasos“ atidarymo šventę

2022-2023 m. m.

Spalio 21-osios rytą priešmokyklinio ugdymo grupės ir ikimokyklinio ugdymo grupės „Boružėlės“ ugdytiniai vyko į Jonavą, kur laukė labai smagi veikla – „Moliūgų terasos“ atidarymo šventė.

Šventė vyko Jonavos viešosios bibliotekos kiemelyje. Pakeliui į viešąją biblioteką vaikučiai aplankė pėsčiųjų tiltą, susipažino su nereguliuojama ir reguliuojama pėsčiųjų perėja, mokėsi saugiai pereiti gatvę. Šventėje vaikus pasitiko dvi linksmos raganaitės, kurios mokė vaikučius burti, išvirti stebuklingą viralą, žaidė ir šėliojo su vaikais. Taip pat vaikučiai apžiūrėjo skaptuotus, dažytus, dekoruotus ir kitaip dailintus moliūgus, tarp kurių rado ir savo. Po šventės aplankėme Ramybės skvere esančią žaidimų aikštelę ir pramogavome joje.

Vaikai grįžo kupini džiugių emocijų. Nuotraukos

Mokytoja Danguolė Steponavičienė

Kategorijos: 2022-2023.