Tarptautinė mokytojų diena

2022-2023 m. m.

Spalio 5-oji – Tarptautinė mokytojų diena. Nuo pat ryto šventiška nuotaika dalijosi Žeimių mokyklos mokytojai ir mokiniai.

Kiekvienam mokytojui dešimtokai įteikė po saldainį „Mokytojai Supermenai“ ir levandų puokštelę. Mokyklos fojė visi galėjo nusifotografuoti įsikūniję į Šapokliak ar Kūlverstuko personažus.

Mokytojų neužmiršo ir mokinių taryba. Sveikinimu jie pasirūpino iš vakaro: kiekvienas mokytojas ryte rado jam paliktą graikinių riešutų ryšulėlį su užrašu „Mano mokytojas – KIETAS riešutėlis“.

Mokykloje apsilankė buvę mokiniai, dabar Jeronimo Ralio gimnazijos gimnazistai, Karolis Rokas ir Saimonas Pagrandis. Aštuntokams jie vedė lietuvių kalbos ir literatūros pamokas.

Į šventę mokytojų pasveikinti atvyko Žeimių Švč. Mergelės Marijos gimimo bažnyčios klebonas Rytis Gurkšnys, Žeimių seniūnas Faustas Pilipavičius, eiles deklamavo, daineles dainavo ikimokyklinio ugdymo ir priešmokyklinio ugdymo grupių auklėtiniai, pradinių klasių mokiniai. Dešimtos klasės vaikinai linkėjimus palydėjo daina, aštuntos klasės mergaitės – elegantišku šokiu.

Po šventės mokytojų kolektyvas dalyvavo Kėdainių krašto muziejaus edukacijoje „Viena diena viduramžių mieste“. Nuotraukos

Mokytoja Roberta Šidlauskienė

Kategorijos: 2022-2023.