Judumo savaitė

2022-2023 m. m.

Rugsėjo 16-22 dienomis mokykloje vyko Judumo savaitė, kurios metu, kaip ir kiekvienais metais, mokiniai ne tik pamokų, bet ir pertraukų metu buvo fiziškai aktyvūs, atliko fizinio ugdymo mokytojo parengtas užduotis.

Pirmą dieną vaikai rinkosi į mokyklos stadioną, kur greituoju ėjimu turėjo įveikti stadiono ratą. Antrąją dieną dalyvavo 5 pagreitėjimų ir greitųjų ėjimų varžybose: mokytojui davus garsinį signalą 5 sekundes bėgdavo, o po sekančio signalo 5 sekundes eidavo pėsčiomis.

Trečiąją dieną buvo paruoštas 100 metrų bėgimo takelis, kur pasiskirstę ketvertais varžėsi, kas greičiau įveiks jiems paruoštą kelią. Dalyviai kasdien buvo vaišinami saldainiais, tad visi buvo patenkinti ir džiaugėsi sportiška savaite. Nuotraukos

Mokytojas Edgaras Čižinauskas

Kategorijos: 2022-2023.