Mokslo metų užbaigimo šventė

2021-2022 m. m.

Birželio 23 d. į mokyklos aktų salę sugužėjo 5-10 klasių mokiniai. Nuotaikos buvo dviprasmiškos: mokiniai džiaugėsi, kad pasibaigė pamokos, bet liūdėjo, kad reikės išskirti su draugais, mokytojais.  Šiltą žodį  tarė mokyklos direktorė Dijana Vazgienė. Ji įteikė padėkas mokiniams už gerą mokymąsi ir palinkėjo, kad kitais metais padėkų būtų daugiau.

Šokių būrelių dalyvės šventę paįvairino šokiais, o aštuntokė Gabrielė padovanojo dainą „Drugeliai“.

Nuoširdžius padėkos žodžius mokytojams tarė 8 ir 10 klasių mokiniai, kuriems šie mokslo metai Žeimių mokykloje buvo paskutiniai. Dešimtokai gavo pagrindinio ugdymo baigimo pažymėjimus, o aštuntokai tęs mokslus kitose mokymosi įstaigose. Jiems linkime didžiulės sėkmės, o likusiems mokiniams ir mokytojams linkime gražių, smagių, saugių atostogų. Nuotraukos

Mokytoja Inga Dūdienė

Kategorijos: 2021-2022.