Sveika gyvensena – kasdieninio gyvenimo įprotis

2021-2022 m. m.

Birželio 16 d.  būrelio „Sveikas visą gyvenimą“ užsiėmimo metu mokiniai dalyvavo viktorinoje „Ką žinai sveikuolį?“ Dalyviai pasitikrino, pagilino savo žinias apie sveiką gyvenseną. Klausimai buvo suformuluoti remiantis informacija, kurią mokiniai gavo dalyvaudami projekte „Fit 4 life“. Viktorina parodė, kad mokinių žinios yra geros ir projekto veiklos davė daug naudos.

Projekto „Fit 4 life“ mokinių grupė kartu su anglų kalbos mokytoja Inga Dūdiene parengė pamokos planą „Kaip mes galime sveikos gyvensenos taisykles paversti savo kasdienio gyvenimo įpročiu.“ Komanda formulavo pamokos tikslus, rengė, ieškojo įdomių užduočių, ieškojo filmuotos medžiagos. Šiuo pamokos planu naudosis ir kitų šalių partnerių mokytojai.  Tikimės, kad jiems mūsų pamoka patiks.

Mokytoja Inga Dūdienė

Kategorijos: 2021-2022.