Antrokų išvyka į Vytauto Didžiojo karo muziejų

2021-2022 m. m.

Birželio 7 d. antrokai keliavo į Kauną. Pirmoji stotelė – Žaliakalnio funikulierius. Juo pakilome aukštyn, pasėdėjome prie valdymo pulto, pasižvalgėme po miestą iš aukštybių.

Antroji stotelė – skveras prie Vytauto Didžiojo karo muziejaus. Apžiūrėjome skulptūras „Knygnešys“, „Sėjėjas“, „Lietuvos mokykla“, įsiamžinome prie Laisvės paminklo, nuščiuvę pastovėjome prie amžinos ugnelės.

Trečioji stotelė – kultūros paso paslaugos edukacija „Neįveikiama pilis“ karo muziejuje. Mums radosi proga sužinoti, ką darė mūsų protėviai, kad paverstų piliakalnius neįveikiamos pilies pavadinimo verta vieta. Kokie lobiai, bylojantys apie senąją praeitį, slypi piliakalnių gelmėse? Atsakėme į šiuos klausimus tapę žingeidžiais praeities žvalgais – tyrinėjome įvairias senienas, su draugais bandėme atspėti jų paskirtį, o galiausiai patys įrengėme įspūdingus piliakalnius.

Smagu, kad taip žaismingai ir kūrybiškai prisilietėme  prie istorijos… Nuotraukos

Mokytoja Liuba Jonaitienė

Kategorijos: 2021-2022.