„Vaikystės šaly laimingi visi“

2021-2022 m. m.

Vaikai – gražiausios pasaulio gėlės. Ir niekas taip gražiai nežydi, kaip šypsena vaiko lūpose, niekas taip greit nedžiūsta,  kaip vaiko ašaros, niekas taip nepasotinamas, kaip vaiko noras sužinoti, pažinti… (A. Baltrūnas)

Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro Barupės skyriuje vasara prasideda gražia švente – Tarptautine vaikų gynimo diena „Vaikystės šaly laimingi visi“. Visi grupės vaikučiai, auklėtojos, bibliotekininkė, renginių organizatorė ir sporto organizatorius išbėgo į darželio kiemą kartu pasportuoti, pažaisti, pabūti kartu, pasidžiaugti vaikyste.

Drauge pūtėme muilo burbulus, gaudėme balionus, piešėme kreidelėmis. Visi dalyvavome įvairiuose žaidimuose, rungtyse. „Nykštukų“ grupės vaikučiai inscenizavo lietuvių pasaką „Dangus griūva“, šokome ir dainavome. Buvo linksma ir smagu, visi patyrėme daug puikių akimirkų! Nuotraukos Linos Činikienės

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Odeta Šablevičiūtė

Kategorijos: 2021-2022.