„Labas, kaimyne“ 2022

2021-2022 m. m.

Gegužės 28 d. Kuigalių kaimo poilsio zonoje jau ketvirtą kartą vyko tradicinis renginys kaimynų dienai paminėti „Labas, kaimyne“.

Iki oficialaus renginio atidarymo nuo 16–18 val. vyko edukacinės valandėlės. Su edukatorėmis iš „Vaikystės kiemo“ vaikai smagiai leido laiką. Jonavos kultūros centro Krašto muziejus (muziejininkė Giedrė Narbutaitė-Kontrimė) renginio dalyviams pristatė kraštiečių menininkų Samulevičių palikimą, kvietė pasigaminti knygų skirtukus su Šlamučiu.

Viso renginio metu mažieji šventės dalyviai pramogavo ant batuto.

„Su šypsena sutikime kaimyną. Pajauskime, kad šito mums pakanka! Taip širdyje gyvenimo pilnatvė atsiranda! Savo gražia ateitimi tikėkit, nes kaimynystė teikia daug vilčių“ – paskelbdama renginio atidarymą kvietė renginių organizatorė.

Renginio dalyvius sveikino Seimo nario Eugenijaus Sabučio padėjėja Audronė Bagdonavičienė, Žeimių seniūnijos seniūnas Faustas Pilipavičius, Barupės skyriaus vedėjas Algimantas Kšivickas ir VO „Barupės bendruomenės centro“ pirmininkė Ina Simovičienė.

Kaimyninių bendruomenių atstovai iš VO „Juškonių bendruomenės centro“, VO „Žeimių bendruomenės“, Medekšių kaimo asociacijos atvyko su dovanomis, nuoširdžiais palinkėjimais mūsų krašto žmonėms.

Skambėjo Barupės skyriaus moterų vokalinio ansamblio „Barupėlė“ atliekamos dainos (vadovė Gražina Grigaravičienė). Žeimių mokyklos–daugiafunkcio centro meno kolektyvai dovanojo džiugias akimirkas (vadovės: Asta Grigaliūnienė, Neringa Kukarinienė).

Renginio dalyviams skambėjo Lietuvos popmuzikos grupės „Karaliai“ atliekamos dainos.

Norintys galėjo išmėginti laimę loterijoje, kurią, kaip ir visą šventę, organizuoti padėjo savanorės Goda, Ineta, Sandra. Jaunieji bendruomenės nariai Titas ir Vilius nuoširdžiu darbu padėjo kurti šventę. Barupės bendruomenės centro šeimininkė Regina virė troškinį, Kuigalių kaime gyvenančios ukrainietės vaišino gardžiaisiais ukrainietiškais barščiais. Nuotraukos

Renginių organizatorė Elena Jankauskienė

Kategorijos: 2021-2022.