Protų mūšis „Skarulių bažnyčiai – 400“

2021-2022 m. m.

Minint Skarulių bažnyčios 400 metines, 5-9 klasių mokiniams organizuotas protų mūšis „Skarulių bažnyčiai – 400“, kuriuo siekiama skatinti domėjimąsi gyvenamosios vietovės istorija ir kultūros paveldu, ugdyti mokinių pilietiškumą, kūrybiškumą, saviraišką.

Renginio dalyviai stebėjo skaidrių pristatymą apie Skarulių gyvenvietės ir bažnyčios istoriją bei kultūros paveldo ypatumus, po to klasių komandos varžėsi atlikdamos užduotis.

Pirmos vietos nugalėtojai – 9 klasės mokinių komanda, antros ir trečios vietos laimėtojai – 8 klasės ir 5 klasės mokinių komandos. Nugalėtojus pasveikino direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė, ji įteikė dovanėles nugalėtojams ir padėkas už sėkmingą dalyvavimą visų klasių komandoms. Renginį organizavo ir vedė istorijos mokytoja Valentina Zujevaitė. Nuotraukos Danguolės Svirskienės.

Mokyklos muziejaus informacija

Kategorijos: 2021-2022.