„Perskaičiau knygelę, išaugo lapelis“

2021-2022 m. m.

Balandžio mėn. vykdytas „Boružėlių“, „Meškučių“, „Nykštukų“ ir priešmokyklinio ugdymo grupės, projektas „Perskaičiau knygelę, išaugo lapelis“ baigėsi.

Projekto metu siekėme skatinti tėvų norą ir įprotį skaityti vaikams knygas, šiuo būdu padedant lavinti vaiko kalbos kultūrą, vaikų knygelių kūrybą kaip meninę raišką ir savitą komunikavimo būdą, vaikų norą bendrauti su draugais, kitais žmonėmis, natūraliai turtinant savo kalbą, bendradarbiauti su šeimomis ir Jonavos r. Kuigalių kaimo biblioteka.

Veiklos buvo gana įvairios. Su knygelėmis susipažinome vartydami, vaidindami, iliustruodami labiausiai patikusius veikėjus. Ugdytiniai, padedami auklėtojų ir tėvelių, skaitė vaikiškas knygeles, kūrė savo pasakų knygeles. Nuotraukos

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Odeta Šablevičiūtė

Kategorijos: 2021-2022.