„Tau, mano Mamyte“

2021-2022 m. m.

Balandžio 29 dieną Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro Barupės skyriaus aktų salėje įvyko renginys „Tau, mano Mamyte“, kurį organizavo ir pravedė ikimokyklinio ugdymo auklėtojos Odeta ir Dalia, meno vadovė Gražina.

Vedėjos mamoms skyrė nuostabius eilėraščius, renginį pratęsė vaikai dainuodami dainas, deklamuodami gražias, jautrias eiles apie mamą. Po eilių, dainų šventėje pasirodė svečiai – Jonavos diabeto klubo miniatiūrų teatras „Gliukozė“. Svečiai mamytėms suvaidino dvi miniatiūras.

Renginio pabaigoje Barupės skyriaus vedėjas Algimantas Kšivickas pasveikino mamytes su gražia švente ir padėkojo visoms nuostabioms, šaunioms šeimynoms, svečiams už puikią nuotaiką, už meilę, už jaunatvišką entuziazmą, leidžiantį įgyvendinti pačias nerealiausias renginio idėjas, už galimybę būti kartu. Nuotraukos Linos Činikienės

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Odeta Šablevičiūtė

Kategorijos: 2021-2022.